منو

نماز جمعه این هفته در سراسر استان کرمان لغو شد

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمان از لغو برگزاری نماز جمعه این هفته به دلیل قرار گرفتن استان کرمان در وضعیت قرمز شیوع کرونا خبر داد.

۰۱ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم ،حجت‌الاسلام سید‌محمد جعفری در کرمان اظهار داشت: با توجه به موج دوم شیوع ویروس کرونا و افزایش شمار مبتلایان و موارد بستری در بیمارستان‌ها  و قرار گرفتن استان کرمان در وضعیت قرمز نماز جمعه این هفته در سراسر استان کرمان برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه این اقدام با همکاری با ستاد ملی و استانی مدیریت کرونا و نظر دانشگاه علوم پزشکی و هماهنگی با شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور و نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان گرفته شده است گفت: در این راستا نماز جمعه‌های این هفته سوم مردادماه در سراسر استان کرمان برگزار نمی‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.