منو

کمک یک میلیاردریالی خیرین به دانشگاه پیام نور رفسنجان

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان سال گذشته خیرین یک میلیارد ریال کمک نقدی بمنظور انجام امور عمرانی و رفاهی دانشجویان به این دانشگاه اهدا کردند.

۰۵ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار احسان مهرابی گوهری  روز یکشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: رسالت دانشگاه پیام نور آموزش به دانشجویان و حمایت آن ها بعد از فارغ التحصیلی است.

وی تصریح کرد: حمایت دانشگاه به شکل فراهم سازی بستر عملی دروس است که در آزمایشگاه ها و مرکز تحقیقات کشاورزی این دانشگاه ارائه می شود تا دانشجو حین فراگیری دروس به طور تئوری، عملی دروس را هم آموزش ببیند و در آینده بتواند با مهارتی که در دانشگاه کسب کرده است شغل و حرفه ای به دست بگیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان از راه اندازی نخستین استودیو تولیدی محتوای الکترونیکی دانشگاه های پیام نور کشور در مرکز این دانشگاه خبر داد و گفت: این استودیو به همت یکی از خیرین راه اندازی شده و بستری مناسب برای تولید محتوای الکترونیکی در همه حوزه های مختلف از جمله آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ایجاد زمینه اشتغال دانشجویان دانشگاه شده است.

مهرابی گوهری گفت: در آینده نزدیک مجوز تدریس رشته های جدید از جمله کارشناسی ارشد حقوق، امور بانکی، امور بیمه و مهندسی عمران را دریافت خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان با اشاره به اینکه این نهاد آموزشی به آزمایشگاه های زمین شناسی مجهز شده است؛ تصریح کرد: دانشگاه پیام نور رفسنجان به عنوان قطب آزمایشگاهی در سطح استان معرفی شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.