۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1758


کمک یک میلیاردریالی خیرین به دانشگاه پیام نور رفسنجان

به گفته رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان سال گذشته خیرین یک میلیارد ریال کمک نقدی بمنظور انجام امور عمرانی و رفاهی دانشجویان به این دانشگاه اهدا کردند.

به گزارش ایستار احسان مهرابی گوهری  روز یکشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها افزود: رسالت دانشگاه پیام نور آموزش به دانشجویان و حمایت آن ها بعد از فارغ التحصیلی است.

وی تصریح کرد: حمایت دانشگاه به شکل فراهم سازی بستر عملی دروس است که در آزمایشگاه ها و مرکز تحقیقات کشاورزی این دانشگاه ارائه می شود تا دانشجو حین فراگیری دروس به طور تئوری، عملی دروس را هم آموزش ببیند و در آینده بتواند با مهارتی که در دانشگاه کسب کرده است شغل و حرفه ای به دست بگیرد.

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان از راه اندازی نخستین استودیو تولیدی محتوای الکترونیکی دانشگاه های پیام نور کشور در مرکز این دانشگاه خبر داد و گفت: این استودیو به همت یکی از خیرین راه اندازی شده و بستری مناسب برای تولید محتوای الکترونیکی در همه حوزه های مختلف از جمله آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ایجاد زمینه اشتغال دانشجویان دانشگاه شده است.

مهرابی گوهری گفت: در آینده نزدیک مجوز تدریس رشته های جدید از جمله کارشناسی ارشد حقوق، امور بانکی، امور بیمه و مهندسی عمران را دریافت خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان با اشاره به اینکه این نهاد آموزشی به آزمایشگاه های زمین شناسی مجهز شده است؛ تصریح کرد: دانشگاه پیام نور رفسنجان به عنوان قطب آزمایشگاهی در سطح استان معرفی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + دوازده =