۰۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=1761


پوشش تلویزیونی دیجیتال در شرق کرمان ۹۹درصدی شد

به گفته مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با افتتاح از دو فرستنده تلویزیونی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال در روستاهای نگور و مرغک از توابع بخش دهبکری بم امروز (یکشنبه )شاهد پوشش ۹۹درصدی دیجیتال در شرق استان کرمان هستیم.

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا،احمد علیرمضانی در مراسم افتتاحیه دو فرستنده تلویزیونی در شهرستان بم گفت: با افتتاح این دو ایستگاه در شرق استان امروز شاهد پوشش ۹۹ درصدی دیجیتال خواهیم بود و هم اکنون چهار شهرستان شرقی از میانگین استان بالاتر بوده و از پوشش ۹۰ درصدی دارا هستند.
وی افزود: تعدادی از روستاهای پراکنده که یک درصد جمعیت منطقه را شامل می‌شوند نیز در سال ۹۹ پوشش دیجیتال داده خواهند شد.
وی ابراز داشت: برای هر ایستگاه اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان جهت نصب فرستنده تلویزیونی و لوازم جانبی هزینه شده که در مجموع مبلغ پنج میلیارد ریال برای افتتاح این دو فرستنده تلویزیونی اعتبار تخصیص داده شده است .
مدیرکل صدا و سیمای کرمان عنوان کرد: تنها سه روستا در شرق استان کرمان باقی خواهند ماند که به زودی در سال جاری و با کمک فرمانداری بم و اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی تکمیل خواهند شد.
در ادامه هادی شهسوارپور فرماندار بم نیز تصریح کرد: امروز با افتتاح این دو فرستنده تلویزیونی در روستاهای بخش دهبکری شاهد پوشش ۹۹ درصدی در شهرستان بم خواهیم بود.
وی ادامه داد: با تمهیداتی که در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان و کمک صدا و سیمای کرمان اندیشیده شد به زودی زمینه پوشش ۱۰۰ درصدی در شهرستان محقق می گردد.
فرماندار بم بیان داشت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بم  مبلغ ۴۶۴میلیون تومان از اعتبارات تملک دارایی در سال ۹۹ به پروژه‌های صدا و سیما تخصیص داده شد.

روستاهای نگور و مرغک از توابع بخش دهبکری شهرستان بم می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 4 =