منو

پلمب 5 واحد صنفی متخلف و بازداشت 4 نفر در رفسنجان

بازپرس ویژه دادسرای رفسنجان از پلمب 5 واحد صنفی دارای تخلفات بهداشتی و تعزیراتی در رفسنجان خبر داد.

۰۶ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، محمد قریب امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با حضور ریاست اداره اماکن، نمایندگان علوم پزشکی، معاونت بهداشتی، صمت و تعزیرات حکومتی نسبت به بازرسی از چند واحد صنفی از صنوف مختلف اقدام شد.

بازپرس ویژه دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان ادامه داد: این بازدیدها منجر به پلمب 5 واحد صنفی از اصناف مختلف شد که متأسفانه تخلفات تعزیراتی و بهداشتی و جرایمی از جمله تهدید علیه بهداشت عمومی داشتند.

وی تصریح کرد: در این خصوص چهار نفر بازداشت شدند و پرونده تشکیل و در حال رسیدگی‌ست.

قریب خاطرنشان کرد: متصدیان واحدهای صنفی باید به دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان برای ادامه رسیدگی مراجعه کنند و بعضی از آنها هم به اداره اماکن نیروی انتظامی و تعزیرات مراجعه کنند تا به پرونده‌شان رسیدگی شود.

وی متذکر شد: کلیه اصناف در این شرایط اقتصادی و بیماری کرونا نسبت به رعایت مسائل بهداشتی و تعزیراتی اهتمام بورزند تا مورد مؤاخذه قرار نگیرند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 15 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.