منو

پلمب ۱۰ واحد صنفی با تخلفات بهداشتی و تعزیراتی در رفسنجان

گشت ویژه کووید ۱۹ و صیانت از حقوق عامه، ۱۰ واحد صنفی با تخلفات بهداشتی و تعزیراتی در رفسنجان پلمپ کرد.

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، در شامگاه شنبه گشت ویژه کووید ۱۹ و صیانت از حقوق عامه در رفسنجان با حضور نماینده دادستان و سایر اعضای این گشت  بازرسی هایی از مرکز شهر شامل مجتمع ستاره و خیابان شهدا  انجام داد.

در این گشت از ۲۶ واحد صنفی بازدید به عمل آمد که ۷ واحد صنفی به دلیل تخلفات تعزیراتی و ۳ واحد به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پلمب شدند.

وهاب سلطانی نژاد نماینده دادستان رفسنجان خاطرنشان کرد: شهروندان هرگونه تخلفات تعزیراتی اعم از گرانفروشی و عدم درج قیمت را به ۱۲۴ گزارش دهند و تخلفات بهداشتی را با مرکز بهداشت در میان بگذارند.

وی با بیان اینکه این گشت ها ادامه دارد، تصریح کرد: کسبه ها ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و نکات تعزیراتی، دنبال جواز کسب باشند که در صورت نداشتن جواز کسب با واحد صنفی برخورد می شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.