منو

شبکه برق بازار تاریخی رفسنجان اصلاح شد/تبدیل ۷۰۰ کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار

مدیر توزیع برق شهرستان رفسنجان گفت: شبکه توزیع برق بازار تاریخی رفسنجان در سال جاری اصلاح شد.

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، محمدرضا یوسفی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای پویش الف ب ایران توسط شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ۷۰۰ کیلومتر شبکه سیمی انرژی شهرستان رفسنجان به کابل خودنگهدار تبدیل می‌شود.

مدیر توزیع برق شهرستان رفسنجان بیان کرد: خدمات‌رسانی مطلوب به مشترکان و جلوگیری از سرقت، افزایش اطمینان در شرایط جوی نامناسب و اتفاقات ناشی از برخورد اشیای خارجی، رفع ضعف ولتاژ مشترکان، جمع‌آوری برق‌های غیرمجاز و توجه به مسائل زیست محیطی با حذف شاخه‌زنی درختان در تماس با شبکه و کاهش تلفات از جمله مزایای کابل خودنگهدار است.

وی یادآور شد: فرآیند تبدیل شبکه‌های سیمی فرسوده انتقال انرژی به کابل‌های خودنگهدار از دستاوردهای سفر سال گذشته اردکانیان وزیر نیرو به رفسنجان بنا به پیشنهاد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق شمال استان است که با تامین اعتبار لازم این پروژه در دست اجراست و پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال بخش عمده‌ای از این شبکه‌ها در نقاط مختلف شهر رفسنجان به کابل‌های خودنگهدار تبدیل شوند.

یوسفی همچنین طول شبکه فشار متوسط رفسنجان را  یک هزار و 458 کیلومتر و طول شبکه فشار ضعیف این شهرستان را یک هزار و 190 کیلومتر ذکر کرد.

وی ابراز داشت: اصلاح شبکه توزیع برق بازار تاریخی رفسنجان، احداث ساختمان اداری مدیریت توزیع برق رفسنجان، برق‌دار کردن روستاهای فاقد برق بالای ١٠ خانوار  از جمله طرح‌های اصلاحی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان است.

یوسفی همچنین تامین برق متقاضیان فاقد شبکه‌های شهرک‌های مختلف از جمله بلوک ٧ شهرک سپاه و سایر نقاط دیگر، تعویض و بتن‌ریزی پایه‌های فرسوده، رفع افت ولتاژ با احداث پست جدید، اصلاح کابل زمینی فیدر کمال‌آباد را از مهمترین طرح‌های اصلاحی شرکت توزیع برق شمال استان کرمان در سال جاری برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: حدود ٩٧ هزار مشترک برق در شهرستان رفسنجان وجود دارد که برق مورد نیاز آنها  از 2 هزار و 970 دستگاه ترانسفورماتور و از طریق 2 هزار و 670 کیلومتر شبکه، ۶ پست فوق توزیع تامین می‌شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.