منو

نرخ رسیدگی به پرونده های محاکم تجدیدنظر در کرمان ۱۰۲ درصداعلام شد

- به گفته قائم مقام رئیس کل دادگستری استان کرمان متوسط نرخ رسیدگی به پرونده های محاکم تجدیدنظر در این استان ۱۰۲ درصد است .

۲۰ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا، مسعود امیر میجانی روز یکشنبه در جلسه شورای قضائی استان کرمان افزود: در چهار ماهه امسال متوسط ورودی هر شعبه محاکم تجدید نظر استان کرمان ۱۳۳ پرونده و متوسط خروجی هر شعبه نیز ۱۳۷ پرونده بوده است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۸ شعبه محاکم تجدید نظر در استان کرمان، اظهارداشت: متوسط موجودی اول سال در هر شعبه محاکم تجدید نظر استان کرمان ۳۵ فقره بوده که تا پایان ماه گذشته به ۳۰ فقره کاهش یافته است.

قائم مقام رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: در چهارماه امسال ۹ هزار و ۵۸۹ فقره پرونده به محاکم تجدید نظر استان وارد و ۹ هزار و ۸۵۴ فقره مختومه شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.