منو

کمک مومنانه؛ توزیع بسته‌های معیشتی توسط مؤسسه موج مهر علوی در رفسنجان

به‌مناسبت عید غدیر مؤسسه موج مهر علوی بسته‌های غذایی بین 160 خانوار نیازمند در رفسنجان توزیع کرد.

۲۲ مرداد ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، ابولفضل جمالی اظهار کرد: مؤسسه موج مهر علوی رفسنجان به‌مناسبت عید غدیر با هدف کمک به معیشت خانواده‌های بی‌بضاعت و نیازمند رفسنجان با مشارکت مردم و خیران، بسته‌های مواد غذایی به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان تهیه و در بین خانواده‌های نیازمند توزیع کرد.

مدیرعامل مؤسسه موج مهر علوی ادامه داد: این اقدام خداپسندانه با همکاری مجله خبری رفسنجان زیبا، هیأت کربلا و بسیج دانشجویی دانشگاه ولیعصر (عج) انجام شد و بیش از ۱۶۰ خانواده نیازمند که پیش از این توسط موسسه شناسایی شده بودند، از این بسته‌ها بهره‌مند شد.

جمالی خاطرنشان کرد: به همت این مؤسسه و با همراهی جمعی از شهروندان، امسال تعدادی از کسبه خیرخواه با ارائه خدمات رایگان به شهروندان در ایام منتهی به عید غدیر سهم خود را در پویش «به رسم علی» ایفا کردند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.