۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2382


مس رفسنجان قهرمان فوتسال بانوان ایران شد

تیم بانوان مس رفسنجان با برتری چهار بر صفر مقابل رقیب خود سایپا تهران، قهرمان لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های بانوان کشور شد

به گزارش ایستار، تیم بانوان مس رفسنجان با برتری چهار بر صفر مقابل رقیب خود سایپا تهران، قهرمان لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های بانوان کشور شد.

بازی برگشت فینال لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های بانوان کشور بین تیم‌های مس رفسنجان و سایپا تهران صبح امروز پنجشنبه از ساعت ۱۱ در سالن ورزشی پیام نور شهر رفسنجان آغاز شد.

در این بازی تیم فوتسال بانوان مس رفسنجان مالکیت کامل بازی را در دست گرفته بود، موفق شد، حریف خود را با نتیجه چهار بر صفر شکست بدهد، برای مس رفسنجان، مهسا کمالی یک بار و سحر زمانی موفق شدند سه بار دروازه سایپا را باز کنند و در مجموع مس رفسنجان موفق شد ۶ بر صفر حریف خود سایپا تهران را شکست بدهد.

داوری این دیدار را گلاره ناظمی، زری فتحی، مهدیه رشیدی‌‌رنجبر از کرمان و مریم ناصری بر عهده داشتند.

بازی رفت دو تیم با نتیجه دو بر صفر به سود تیم مس خاتمه یافته بود و تیم مس با برد امروز قهرمان لیگ برتر فوتسال بانوان شد.

امسال لیگ واقعا سخت بود

رضایی سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان اظهار داشت: وقتی تیم را بستیم با هدف قهرمانی بود ابزار آن را هم توانستیم با گرفتن بازیکنان تأمین کنیم، باشگاه هم از تیم حمایت کرد و تا اینجا بچه‌ها هم همت کردند.

 وی بیان داشت: امسال لیگ واقعا سخت بود، با بحث بیماری کرونا و پنج ماه دور از بازی و مسابقات سختی‌های زیادی کشیدیم اما توانستیم با قهرمانی جواب سختی بچه‌ها را بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =