منو

برای استفاده از سامانه شاد نیاز به خرید سیمکارت جدید نیست

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان با اشاره به شروع سال تحصیلی و خدماتی که وزارت ارتباطات به دانش آموزان ارایه می‌دهد، گفت: استفاده دانش آموزان و معلمان از شبکه شاد رایگان است و هر سه اپراتور همراه موظفند این خدمت را به دانش آموزان به‌صورت رایگان ارایه دهند.

۱۳ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،”مسعود الهامی” با اشاره به دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: متاسفانه برخی از والدین تصور می‌کنند که برای استفاده از این خدمت باید سیم‌کارت جدیدی خریداری کنند که در اینجا اعلام می‌کنم که نیاز به خرید سیمکارت جدید نیست.

وی با اشاره به ازدحام والدین برای خرید سیمکارت “شاد” در دفاتر پیشخوان، تاکید کرد: این خدمت را هر سه اپراتور همراه به دانش آموزان ارایه می‌دهند و تاکید می‌کنم که نیاز به خرید سیمکارت جدید نیست.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.