منو

بهره برداری و کلنگ زنی طرح های بخش فردوس

صبح امروز در ادامه برنامه های هفته دولت ۶ طرح در بخش فردوس کلنگ زنی و بهره برداری شد.

۱۳ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،صبح امروز در ادامه برنامه های هفته دولت فرماندار رفسنجان و مسئولین بخش فردوس طرح های هفته دولت در بخش فردوس را افتتاح کردند.

آسفالت شهری صفائیه بخش فردوس به میزان اعتبار یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به مساحت۳۰۰۰۰ متر مربع و ۳ کیلو متر جدول گذاری به اعتبار ۳۰۰ میلیون تومان در خیابان گلزار شهدا شهر صفائیه به بهره داری رسید.

طرح دوم شهر صفائیه ؛اداره اب صفائیه به مساحت ۱۵۰۰ مترمربع و زیر بنای ۱۴۲ مترمربع به میزان اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد.

در بخش فردوس ۵۰۰ متر شبکه روشنایی در روستای محمد آباد حراتی به میزان اعتبار ۱۳۰ میلیون تومان و روشنایی بلوار مهدی اباد به میزان اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان افتتاح شد.

در روستای دولت اباد نوق آسفالت معابر به مساحت ۱۰۰۰۰مترمربع وجدول گذاری به طول ۱۵۰۰ متر به میزان اعتبار یک میلیارد و دویست تومان افتتاح شد.
در ادامه در دولت اباد نوق کلنگ زنی میدان سردار حاج قاسم سلیمانی توسط فرماندار رفسنجان انجام شد.

در پایان آسفالت معابر روستای حسن آباد به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع ،به طول ۱۳۰۰ متر جدول گذاری و ۲۰۰۰۰متر زیرسازی به میزان اعتبار یک میلیارد و نودوپنج میلیون تومان به بهره برداری رسید


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 13 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.