منو

پلمپ ۹۸ واحد صنفي متخلف در رفسنجان

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از پلمپ ۹۸ واحد صنفي متخلف این شهرستان در راستاي اجراي طرح نظارت بر صنوف فاقد مجوز خبر داد.

۱۸ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از پلمپ ۹۸ واحد صنفي متخلف این شهرستان در راستاي اجراي طرح نظارت بر صنوف فاقد مجوز خبر داد.
سرهنگ محمدمهدی کریمی در تشريح اين خبر گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و ساماندهي صنوف فاقد مجوز، طرح نظارت و كنترل  اصناف در شهرستان توسط ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي اجرا و ماموران طی یک ماه اخیر از ۲۲۰ واحد صنفي بازديد به عمل آوردند.
وي افزود: در اين طرح 98 واحد صنفي متخلف و همچنین ۱۶ واحد نیز به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی پلمب شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با تقدير از همكاري و همراهي اتاق اصناف شهرستان و مسئولان اتحاديه هاي صنوف مختلف با پليس گفت: برنامه ها و اقدامات كنترلي و نظارتي پليس از صنوف به صورت مداوم ادامه داشته و در اين راستا از عموم شهروندان مي خواهيم در صورت مشاهده هرگونه تخلف، موضوع را از طريق مركز فوريت هاي ۱۱۰ به پليس اطلاع دهند.
 
 


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.