منو

برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی در دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان

روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه، ششمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی به صورت مجازی در این دانشگاه برگزار شد.

۲۰ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، در روز پنج شنبه مورخ 20 شهریور ماه، ششمین کنفرانس بین المللی فناوری و مدیریت انرژی به صورت مجازی در این دانشگاه برگزار شد. دکتر مرتضی آیین دبیر این کنفرانس بیان کرد: این همایش قرار بود در اسفند ماه 98 به میزبانی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان برگزار شود، اما در حالی که ما 95 درصد از مقدمات برگزاری این همایش را آماده کرده بودیم، با توجه به شرایط ایجاد شده توسط ویروس کرونا در کشور، این همایش در آن زمان برگزار نشد. با توجه به شرایط خاص کشور در مبارزه با این ویروس، تصمیم بر این شد که این همایش در سال 99 و به صورت مجازی به میزبانی این دانشگاه برگزار گردد.

این عضو هیأت علمی گروه مهندسی برق این دانشگاه در ادامه اظهار کرد: صبح امروز ساعت 8 صبح آیین افتتاحیه این همایش در تالار خیام با سخنرانی دکتر حسن رنجبرعسکری رییس این دانشگاه، دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان، دکتر سیدهاشم اورعی رییس انجمن انرژی بادی ایران و دکتر سیدمهدی طبیب زاده رییس اتاق بازرگانی کرمان به صورت حضوری و همچنین با سخنرانی دکتر محمد ساتکین معاون وزارت نیرو و دکتر بهنام محمدی رییس انجمن انرژی ایران به صورت مجازی برگزار شد. بعد از آیین افتتاحیه سخنرانی های تخصصی به صورت برخط و مجازی انجام شد.

دکتر آیین از برنامه های جنبی این همایش از نشست تخصصی با موضوع« سیاست‌گذاری در حوزه بهینه‌سازی انرژی و توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر» نام برد که به صورت حضوری و مجازی برگزار شد و در این نشست محققین کشور و مسئولین حوزه انرژی استان کرمان راجع به موضوع نسشت با هم به تبادل نظر پرداختند.وی در مورد اختتامیه این کنفرانس نیز گفت: آیین اختتامیه این همایش عصر امروز ساعت16:30 در تالار خیام این دانشگاه برگزار و به صورت برخط در فضای مجازی پخش شد. در این اختتامیه در بخش پژوهشگران برتر حوزه انرژی، از دکتر مهدی مهرپویا عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و دکتر محمدحسین احمدی عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شاهرود، در بخش پایان نامه های برگزیده، از دکتر محمدباقر عسکری از دانشگاه گیلان و مهندس محمدرضا دانشور از دانشگاه تبریز، در بخش طرح های پژوهشی صنعتی برتر در حوزه انرژی، از مهندس علی جنت المأوایی و دکتر حسام رهبری مقام، در بخش سخنرانی های برتر از سیدمهدی سیدرحیمی نیارق، امین شجاعی، محمد شفیعی دهج و مهران عوض نیا و در بخش پوسترهای برتر از علی رییسی و صادق عزیزی دارسرا تقدیر به عمل آمد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 9 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.