منو

کاهش 83 درصدی آمار فوتی تصادفات در شهرستان رفسنجان

معاون عمران فرمانداری رفسنجان بیان کرد: آمار تصادف‌های منجر به فوت در شهرستان رفسنجان ۸۳ درصد در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری‌داشته است.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، حسین آخوندی در جلسه شورای ترافیک شهرستان اظهار داشت: با پژوهش‌های انجام گرفته، دو ایستگاه سنجش و‌ پایش آلودگی هوا برای شهر رفسنجان و سرچشمه درنظر گرفته شده است.

رئیس حفاظت محیط زیست شهرستان رفسنجان ادامه داد: تابلوهای پایش آلودگی هوا در دید عموم قرار می‌گیرد و ایستگاه‌ها در داخل شهر خواهند بود تا آلودگی‌های محیطی و آلودگی‌هایی که مردم با آن‌ها سر و کار دارند، مشخص شوند.

محمد مختاری معاون خدمات شهری شهرداری رفسنجان هم ابراز داشت: جانمایی این ایستگاه‌ها به‌زودی انجام خواهد شد.

کاهش 83 درصدی آمار فوتی تصادفات در شهرستان رفسنجان

علی آرمان معاون عمران فرمانداری رفسنجان اظهار اشت:  تفاهم‌نامه‌ای در خصوص اعتبارات ماده ۹۸ برای ساماندهی ورودی و خروجی شهرهایی که جمعیت زیر ۵۰هزار نفر دارند منعقد شده تا به شرط ارائه برنامه و طرح، به‌منظور کاهش تصادف‌ها، بودجه‌ای به این امر اختصاص پیدا کند.

وی افزود: طرح‌های ارائه شده با تأیید اداره راه و شهرسازی و پلیس راهور شهرستان قادر به دریافت اعتبار خواهند بود.

معاون عمران فرمانداری رفسنجان در ادامه به آمار تصادف‌های منجر به فوت در شهرستان رفسنجان اشاره کرد و از کاهش  ۸۳ درصدی آن خبر داد و گفت: در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری‌داشته است.

آرمان عنوان کرد: سال گذشته طی چهارماه اول سال شش نفر فوتی داشتیم و امسال آمار فوتی‌ها یک نفر بوده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − یک =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.