منو

با حضور معاون رییس جمهوری ؛ زنگ ایثار، مقاومت و پیروزی در جوار مرقد سپهبد شهید سلیمانی نواخته شد

زنگ ایثار، مقاومت و پیروزی با حضور معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به یاد ۳۶ هزار شهید دانش آموز صبح امروز (سه شنبه )در جوار مزار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نواخته شد.

۰۱ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا،ستاندار کرمان و جمعی از مدیران استانی در دومین روز از هفته بزرگداشت دفاع مقدس معاون رییس جمهوری را در آیین ادای احترام به مقام شامخ شهدا و نواختن زنگ ایثار، مقاومت و پیروزی همراهی کردند.

“سعید اوحدی” معاون رییس جمهوری و  رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این آیین ضمن ادای احترام به مقام شامخ سیدالشهدای جبهه مقاومت و یاران شهیدش به واقعه عاشورا اشاره کرد و گفت: بعد از این واقعه بزرگ هیچ رویدادی مانند هشت سال دفاع مقدس را نداشته ایم.
وی ادامه داد:  امید است از عنایت شهدا بهره مند شویم و در مسیر خدمت به جامعه ایثارگری موفق باشیم.
اوحدی با تاکید بر اینکه شهدا زنده هستند و در بهشت ماوا گزیده اند بیان کرد: گلزار شهدا قطعه ای از بهشت بر روی زمین است.
وی گفت: شهید سپهبد سلیمانی منتسب به کرمان و در دل همه مردم کشور، مدافعان و رزمندگان جبهه مقاومت و عاشقان اهل بیت جا گرفته است.
معاون رییس جمهوری با بیان اینکه  زنگ ایثار، مقاومت و پیروزی با تاسی به مکتب سپهبد سهید سلیمانی نواخته شد، تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم از اخلاق، وفاداری به ولایت و رهبری و دلسوزی ها و تواضع حاج قاسم در مقابل خانواده شهدا و رزمندگان درس بگیریم.
وی همچنین به جایگاه خانواده شهدا نزد خداوند اشاره کرد و افزود: خداوند در حدیث قدسی فرموده است خودم جانشین شهداء در بین خانواده های آنها هستم.
اوحدی همچنین افزود:  به دست آوردن دل فرزندان شهدا همان رضایت خداوند است.
 قرائت پیام رئیس جمهوری توسط رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران از جمله برنامه های این آیین بود.
معاون رییس جمهوری همچنین با حضور بر مزار شهید دانش آموز محمد هشتادانی به مقام شامخ شهدای دانش آموز ادای احترام کرد.
معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروز (سه شنبه) اول مهر با استقبال استاندار کرمان، مدیرکل بنیاد شهید استان، مشاور استاندار کرمان در امور ایثارگران وارد فرودگاه بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی کرمان شد.
امضای تفاهمنامه تامین مسکن و اشتغال ایثارگران، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان از جمله برنامه های سفر یک روزه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به کرمان است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.