منو

سرقت یک میلیون و 200 هزار لیتر گازوئیل از خط لوله انتقال سوخت در کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف یک میلیون و 200 هزار لیتر گازوئیل سرقت شده از خط لوله انتقال سوخت از رفسنجان به کرمان در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی خبر داد.

۰۳ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا ناظری در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی کشف 20 هزار لیتر گازوئیل از خودرویی که از خط لوله انتقال سوخت رفسنجان- کرمان برداشت می‌کرد، با استفاده از اطلاعات و سرنخ‌هایی که از خودروی توقیفی به دست آمد، 2 نفر از همدستان متهم شناسایی و در دو عملیات پلیسی در شهر کرمان دستگیر و متهم اصلی نیز در یکی از استان‌های جنوبی کشور شناسایی و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان داشت: متهمان با تعبیه 3 شیر تخلیه بر روی خط لوله انتقال سوخت در زمان‌های خلوت  نسبت به بارگیری سوخت در خودروهای حمل سوخت و انتقال آنها تحت پوشش مصالح ساختمانی اقدام می‌کردند.

 وی عنوان کرد: به اعلام شرکت خطوط لوله نفت و مخابرات ایران، یک میلیون و 200 هزار لیتر گازوئیل به ارزش 108 میلیارد ریال از خط لوله برداشت شده است.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.