منو

یادداشت حاج قاسم بر کتاب “بچه‌های حاج قاسم” رونمایی شد

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و فرمانده سپاه استان کرمان از یادداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی بر کتاب "بچه‌های حاج قاسم" رونمایی شد.

۰۴ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم ،با حضور حجت‌الاسلام والمسلیمن حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از یادداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی بر کتاب “بچه‌های حاج قاسم” رونمایی شد.

در این آیین حجت الاسلام والمسلیمن حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه لشکر 41 ثارالله استان کرمان یکی از چند لشکر مهم و موثر کشور در دوران دفاع مقدس است اظهار داشت: لشکر 41 ثارالله نقش موثری در سرنوشت جنگ و پیروزی کشور ما در دوران دفاع مقدس داشت.

وی با اشاره به اینکه کتاب “بچه‌های حاج قاسم” زمانی زیبایی نام خودش را نشان می‌دهد که فرمانده لشکر 41 ثارالله یک فرمانده جهانی می‌شود افزود: فرماندهی که در شرایط ویژه‌ای به شهادت می‌رسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان به استقبالی مردم کشورمان در آیین تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلمیانی اشاره کرده و گفت: وقتی مردم در غم فراغ این شخصیت بزرگ این گونه می سوزند زیبایی نام این کتاب بیشتر آشکار می‌شود.

وی نکته دیگر در ارتباط با این کتاب را محتوای آن دانست و افزود: ده‌ها فیلم، کار تبلیغاتی، قصه و داستان از این کتاب می‌توان نوشت و از این کتاب می‌توان به عنوان مرجع استفاده کرد.  

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه پردازش شخصیت‌ها در این کتاب را نکته مهم دیگر نگارش این کتاب است گفت: با خواندن این کتلاب به آرامی به شخصیت‌های دیگر این کتاب نیز ارادت پیدا می‌کنیم.

کتاب “بچه‌های حاج قاسم” را یک کتاب فاخر در حوزه ادبیات دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: این کتاب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است  و هر چه از دوران دفاع مقدس فاصله بگیریم ارزش این کتاب بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به فضای روحی و معنوی خاص حاکم بر این کتاب گفت: این کتاب در آینده جوانان زیادی را در راستای این فرهنگ تربیت کرده و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت را به دنبال دارد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.