۰۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۷

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2816


یادداشت حاج قاسم بر کتاب “بچه‌های حاج قاسم” رونمایی شد

با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و فرمانده سپاه استان کرمان از یادداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی بر کتاب "بچه‌های حاج قاسم" رونمایی شد.

به گزارش ایستار به نقل از تسنیم ،با حضور حجت‌الاسلام والمسلیمن حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان و سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از یادداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی بر کتاب “بچه‌های حاج قاسم” رونمایی شد.

در این آیین حجت الاسلام والمسلیمن حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه لشکر 41 ثارالله استان کرمان یکی از چند لشکر مهم و موثر کشور در دوران دفاع مقدس است اظهار داشت: لشکر 41 ثارالله نقش موثری در سرنوشت جنگ و پیروزی کشور ما در دوران دفاع مقدس داشت.

وی با اشاره به اینکه کتاب “بچه‌های حاج قاسم” زمانی زیبایی نام خودش را نشان می‌دهد که فرمانده لشکر 41 ثارالله یک فرمانده جهانی می‌شود افزود: فرماندهی که در شرایط ویژه‌ای به شهادت می‌رسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان به استقبالی مردم کشورمان در آیین تشییع پیکر شهید سپهبد قاسم سلمیانی اشاره کرده و گفت: وقتی مردم در غم فراغ این شخصیت بزرگ این گونه می سوزند زیبایی نام این کتاب بیشتر آشکار می‌شود.

وی نکته دیگر در ارتباط با این کتاب را محتوای آن دانست و افزود: ده‌ها فیلم، کار تبلیغاتی، قصه و داستان از این کتاب می‌توان نوشت و از این کتاب می‌توان به عنوان مرجع استفاده کرد.  

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان با بیان اینکه پردازش شخصیت‌ها در این کتاب را نکته مهم دیگر نگارش این کتاب است گفت: با خواندن این کتلاب به آرامی به شخصیت‌های دیگر این کتاب نیز ارادت پیدا می‌کنیم.

کتاب “بچه‌های حاج قاسم” را یک کتاب فاخر در حوزه ادبیات دفاع مقدس عنوان کرد و افزود: این کتاب در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است  و هر چه از دوران دفاع مقدس فاصله بگیریم ارزش این کتاب بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به فضای روحی و معنوی خاص حاکم بر این کتاب گفت: این کتاب در آینده جوانان زیادی را در راستای این فرهنگ تربیت کرده و گسترش فرهنگ ایثار و شهادت را به دنبال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 11 =