منو

افتتاح دو پایگاه بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس در رفسنجان

دو پایگاه مقاومت بسیج به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان رفسنجان افتتاح شد.

۰۷ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،مراسم افتتاحیه پایگاه مقاومت بسیج شهید خواجویی و شهید ضیاء الدینی از حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) رفسنجان با حضور سرهنگ محمد پساوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه رفسنجان برگزار شد.

سرهنگ محمد پساوند در این مراسم با بیان اینکه بسیجیان در تمام صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی همیشه به‌ خوبی نقش خود را ایفا کرده‌اند، اظهار داشت: بسیج باید در ارتقای امنیت کشور و محله ها همچون گذشته همکاری کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان حضور بسیج را در عرصه های اجتماعی به مراتب بیشتر از زمان دوران دفاع مقدس دانست و گفت : باید از ظرفیت بسیجیان در رفع و کاهش معضلات اجتماعی استفاده شود…..


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − چهارده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.