۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=2937


استاندار کرمان: حرکت کاروانی به سمت مرقد مطهر سپهبد شهید سلیمانی ممنوع است

استاندار کرمان با اشاره به ممنوعیت برگزاری راهپیمایی اربعین با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: حرکت کاروانی از استان‌ها برای زیارت مزار مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی ممنوع است.

به گزارش ایستار به نقل از ایرنا، محمدجواد فدائی روز شنبه در ستاد کرونا استان کرمان افزود: نامه‌ای به استانداران سراسر کشور به منظور جلوگیری از عزیمت کاروان ها برای زیارت مزار سپهبد سلیمانی ارسال شده است. 

وی اظهار داشت: همچنین عزیمت کاروان‌ها به سمت کرمان در اربعین و ایام پایانی ماه صفر ممنوع است و باید ورودی‌های این استان کرمان کنترل و از ورود کاروان ها جلوگیری شود.

استاندار کرمان تصریح کرد: از روز دوشنبه ۱۴ مهر ورودی های این استان کنترل و از ورود خودروها با پلاک غیربومی کرمان در صورت نداشتن مدرکی دال بر ورود ضروری به استان جلوگیری خواهد شد.

وی اظهار داشت: پیشنهاد تعطیلی ۲ هفته‌ای مدارس استان کرمان به وزرای کشور و بهداشت از سوی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا داده می‌شود و بازرسی از مدارس استان برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی سختگیرانه انجام خواهد شد.

فدائی تاکید کرد: استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا تاکید می شود در حالی که هنوز این فرهنگ آنطور که باید جا نیفتاده است.

فدائی افزود: گشت ویژه کرونا در استان کرمان بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و جلوگیری از تجمع‌ها اقدام کند تا پروتکل های بهداشتی پیشگیرانه کاملا رعایت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − نه =