منو

کشف ۷۰ راس دام در رفسنجان

فرمانده انتظامي شهرستان "رفسنجان" از کشف ۷۰ رأس دام قاچاق ، توقیف ۲ دستگاه کامیون و دستگیری ۲ متهم در اين شهرستان خبر داد.

۲۴ مهر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،سرهنگ “محمد مهدی کریمی” اظهار داشت: در پی اعلام خبری مبنی بر توقف ۲ دستگاه کامیون حامل احشام در یکی از روستاهای اطراف رفسنجان ،موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وي افزود: ماموران پس از حضور در محل و بازرسي از اين ۲ کاميون، ۷۰رأس گوسفند قاچاق را کشف و ۲ متهم را در این رابطه دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به اين كه برابر نظر كارشناسان ارزش احشام کشف شده، ۲ ميليارد و ۱۰۰ ميليون ريال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده قاچاق از مهمترین برنامه هایی است که توسط پلیس در راستای مبارزه با اخلالگران اقتصادی دنبال می شود و شهروندان نیز در صورت مشاهده اینگونه موارد ،مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.