منو

اولین آندوسکوپی اطفال با دستگاه بالغین در بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع) انجام شد

راحله نبوی زاده گفت:ماهیانه 12 بیمار برای انجام اندوسکوپی به این مرکز مراجعه می کنند که امیدواریم با کمک مسئولین و خیرین با تامین تجهیزات در همین مرکز بتوانیم به این اطفال کمک کنیم.

۰۳ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی بیمارستان حضرت علی بن ابیطالب (ع )فوق تخصص گوارش و کبد اطفال گفت : اطفال مراجعه کننده با مشکلات گوارشی زیادی به این مرکز مراجعه می کنند اما به دلیل هزینه ها و مشکلات رفت و آمد برای ادامه درمان به شهر های مجاور پیگیر بیماری نمی شوند .

این فوق تخصص اطفال توضیح داد: 13 مهر ماه اولین آندوسکوپی کودکان را در شهرستان برای بیمار 5 ساله دیابتی که شک به بیماری سلیاک بود با موفقیت انجام دادیم.
وی افزود: وزن این بیمار قابلیت انجام آندوسکوپی با دستگاه بالغین را داشت اما بیماران زیادی با وزن های پایین به ما مراجعه می کنند که نمیتوانیم برای آن ها آندوسکوپی انجام دهیم .

راحله نبوی زاده با اشاره به اینکه ؛ بخش آندوسکوپی بالغین این مرکز به تمام امکانات مجهز است تمام خدمات برای بالغین قابل انجام است ادامه داد: امیدواریم با کمک مسئولین و مساعدت خیرین در تهیه تجهیزات آندوسکوپی بتوانیم به این موفقیت در حیطه اطفال هم دست پیدا کنیم
؛ با توجه به این که
اگر تنها یک اسکوپ اطفال هم خریداری شود می توانیم به اطفال بیمار این منطقه کمک شایانی بکنیم وبا داشتن اسکوپ اطفال بیمار ما مجبور به مراجعه به شهر های دیگر نمی شوند .
نبوی زاده یاد آوری کرد: والدین بیماران فلج مغزی هم باید با استفاده از لوله هایی غذا را وارد معده کودک بیمارخود کنند که برای تعویض این لوله باید هر چند وقت یک بار به شهرهای دیگر مراجعه کنند که با تهیه این دستگاه از هزینه های زیادی جلوگیری خواهد شد و کمک شایانی به این کودکان خواهد شد.
این فوق تخصص گوارش اطفال گفت: ماهیانه 12 بیمار برای انجام اندوسکوپی به این مرکز مراجعه می کنند و ما میتوانیم پذیرای انجام این خدمت به بیماران شهرستانهای مجاور هم باشیم.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − شش =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.