منو

برای مس رفسنجان چه خوابی دیده اند؟

آیا می خواهند با بازی کردن نقش دایه مهربان تر از مادر زمینه های تضعیف مس رفسنجان و اقناع برای در حاشیه قرار دادن آن را فراهم کنند؟

۱۳ آبان ۱۳۹۹

سرویس ورزشی تارنمای خبری ایستار// در روزهای گذشته برخی رسانه های تازه متولد شده در شهر کرمان که داعیه تحلیل ورزش استانکرمان را دارد به طور مرموزی به حواشی و موضوعات باشگاه مس رفسنجان با کلیدواژه فساد می پردازد. جدای از این که باید از مدیران مس رفسنجان مطالبه شفافیت داشت اما این حرکت خزنده به نظر می آید در راستای طرحی است که خروجی آن نابودی مس رفسنجان باشد.

آیا می خواهند نسخه مس سرچشمه را برای مس رفسنجان بپیچند؟

آیا تحرکات برای تک تیمی شدن مس با محوریت مس کرمان آعاز شده است؟

آیا می خواهند با بازی کردن نقش دایه مهربان تر از مادر زمینه های تضعیف مس رفسنجان و اقناع برای در حاشیه قرار دادن آن را فراهم کنند؟

بی تردید مردم رفسنجان ضمن مطالبه گری از مدیران باشگاه مس رفسنجان در راستای شفافیت، محکم و استوار در کنار تیم شهر خود خواهند ایستاد و اجازه هر گونه فتنه انگیری برای محروم کردن از حق فوتبالیشان را نخواهند داد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.