منو

کشف انبار احتکار مواد خوراکی در رفسنجان

فرمانده انتظامی "رفسنجان" از کشف یک انبار احتکار مواد خوراکی به ارزش 2 میلیارد ریال خبرداد.

۱۵ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ “محمد مهدی کریمی ” اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی در راستای تحقق فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی از احتکار مواد خوراکی در یک انبار در سطح شهر مطلع و بررسی موضوع را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و همکاری اداره صمت در بازرسی از این انبار ،3 هزار و 48 بطری روغن خوراکی،یک هزار قوطی رب گوجه،یک هزار و 68 قوطی انواع تن ماهی،620 کیلوگرم پنیر آذربایجان و همچنین مقادیر زیادی چای و سایر مواد غذایی کشف شد.
سرهنگ کریمی با اشاره به اینکه ارزش کالاهای کشف شده توسط کارشناسان 2 میلیارد ریال برآورد شده است گفت : در این زمینه یک نفر متهم نیز دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شد.
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان در خاتمه از شهروندان خواست: هرگونه اخبار مربوط به قاچاق و احتکار کالا را به مرکز فوریت های پلیسی 110 گزارش کرده و خدمتگزاران خود را در این راه یاری کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 20 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.