منو

معاون استاندار کرمان: دانشگاه‌های استان کرمان مجاز به ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدید نیستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: دانشگاه‌های استان کرمان مجاز به ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدید نیستند و باید ثبت نام دانشجویان نو ورود در تمامی دانشگاه ها به صورت مجازی باشد.

۱۸ آبان ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،دکتر “محمدصادق بصیری”  بیان کرد: درباره نحوه کار دانشگاه‌ها در ایام شیوع ویروس کرونا و در پیک سوم این بیماری در استان کرمان گفت: طبق مصوبه ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا دانشگاه‌ها فقط می‌توانند آزمون جامع دوره دکتری ار به شکل حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی می توانند جلسات دفاع خود را با حداقل افراد و با رعایت شیوه نامه بهداشتی و بدون پذیرایی برگزار کنند و بقیه امور دانشگاه‌ها تماما باید به شکل غیرحضوری باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تاکید کرد: دانشگاه‌های استان کرمان مجاز به ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدید الورود نیستند و باید ثبت نام دانشجویان نو ورود در تمامی دانشگاه ها به صورت مجازی باشد و دانشگاه‌هایی که به صورت حضوری ثبت نام دانشجویان را انجام می‌دهند، تخلف کرده‌ و با آنها برخورد خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + دوازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.