۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3266


معاون استاندار کرمان: دانشگاه‌های استان کرمان مجاز به ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدید نیستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان گفت: دانشگاه‌های استان کرمان مجاز به ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدید نیستند و باید ثبت نام دانشجویان نو ورود در تمامی دانشگاه ها به صورت مجازی باشد.

به گزارش ایستار به نقل از ایسنا،دکتر “محمدصادق بصیری”  بیان کرد: درباره نحوه کار دانشگاه‌ها در ایام شیوع ویروس کرونا و در پیک سوم این بیماری در استان کرمان گفت: طبق مصوبه ستاد استانی و ملی مقابله با کرونا دانشگاه‌ها فقط می‌توانند آزمون جامع دوره دکتری ار به شکل حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار کنند.

وی ادامه داد: دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی می توانند جلسات دفاع خود را با حداقل افراد و با رعایت شیوه نامه بهداشتی و بدون پذیرایی برگزار کنند و بقیه امور دانشگاه‌ها تماما باید به شکل غیرحضوری باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان تاکید کرد: دانشگاه‌های استان کرمان مجاز به ثبت‌نام حضوری دانشجویان جدید الورود نیستند و باید ثبت نام دانشجویان نو ورود در تمامی دانشگاه ها به صورت مجازی باشد و دانشگاه‌هایی که به صورت حضوری ثبت نام دانشجویان را انجام می‌دهند، تخلف کرده‌ و با آنها برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت − شش =