منو

پلمپ ۹ واحد صنفی در شامگاه دوشنبه در رفسنجان

قریب:امشب 9 واحد صنفی به علت فعالیت غیر مجاز پلمپ شدند و همچنین به تعدادی واحد صنفی به علت تخلف تذکرات لازم داده شد.

۰۳ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار؛ محمد قریب بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان شامگاه دوشنبه در جمع اصحاب رسانه شهرستان عنوان کرد: در جهت گشت کمیته صیانت از حقوق شهروندی و گشت مبارزه با بیماری کووید 19 با حضور رییس اداره اماکن ، بازرس صنعت،معدن و تجارت ، تعزیرات و نمایندگان بهداشت از چندین واحد صنفی در شهرستان بازدید انجام شد.

قریب با اشاره به واحدهای صنفی که مجاز به فعالیت نبودند، فعالیت داشتند بیان کرد: امشب 9 واحد صنفی در همین جهت پلمپ شدند و همچنین به تعدادی واحد صنفی به علت تخلف تذکرات لازم داده شد.

بازپرس دادسرای رفسنجان با اشاره به اینکه اصناف شهرستان به خاطر اندک سودی با آبرو خود بازی نکنند تاکید کرد: با پلمپ هر واحد صنفی یک خانواده و شخص حقیقی زیر سوال می رود و این موضوع هم برای ما نماینده دادسرای عمومی انقلاب خوشایند نیست.

وی با اشاره به پلمپ یک واحد صنفی به علت نگهداری و فروش متادون تصریح کرد: در بازرسی امشب یک واحد صنفی که مبادرت به فروش متادون می کرد تعطیل، متخلف بازداشت و پرونده جهت پیگیری به دادسرای عمومی انقلاب ارجاع شد.

و در اخر یاد اور شد:خوشبختانه بسیاری از اصناف در رفسنجان همکاری های لازم را در جهت تعطیلی انجام دادند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.