منو

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رفسنجان عنوان کرد:تمدید مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 16 آذرماه

قالیبافان می‌توانند جهت ثبت نام حداکثر تا 16 آذر ماه به اداره صنعت معدن تجارت شهرستان رفسنجان مراجعه کنند.

۰۹ آذر ۱۳۹۹

به گزارش  ایستار به نقل از روابط عمومی به نقل از سرپرست اداره صمت ، ضمن اشاره به تمدید مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 16 آذر ماه امسال خاطر نشان کرد: در راستای تکریم و حمایت از قالی بافان محترم، فرصت بی نظیر و شرایط ویژه و جدیدی برای بیمه این قشر زحمت کش و ارزشمند فراهم شده است که باید از این فرصت استثنایی استفاده کرد.

شاهین حریری همچنین گفت: از امتیازات طرح جدید بیمه قالی بافان که شامل کلیه قالی بافان شهری، روستایی و عشایر می شود، می توان به رایگان بودن حق بیمه در سال اول اشاره کرد.

سرپرست اداره صمت تاکید کرد:  کسانی که تحت پوشش این بیمه قرار می گیرند می توانند از مزایای مستمری، بازنشستگی و از کار افتادگی بهره مند شوند.

شاهین حریری در خصوص مشمولین طرح جدید بیمه قالی بافان گفت: این طرح شامل حال بافندگانی که از قبل بیمه آنان قطع شده اند و همچنین متقاضیان جدید می شود. البته باید گفت بافندگانی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند شامل این طرح نمی شوند.

حریری در پایان افزود:
متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام حداکثر تا 16 آذر ماه به اداره صنعت معدن تجارت  شهرستان رفسنجان مراجعه کنند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.