منو

کشف 11 دستگاه استخراج ارز دیجیتال غیرمجاز در رفسنجان

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان از کشف11دستگاه ماینر غیرمجاز به ارزش یک میلیارد و 500میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

۱۵ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،سرهنگ”محمدمهدی کریمی”در جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه های استخراج ارز دیجیتال قاچاق در یک واحد صنعتی در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: بلافاصله ماموران به محل اعزام و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در بازرسی از محل11 دستگاه ماینر غیرمجاز استفاده را کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه ارزش ریالی این دستگاه ها توسط کارشناسان یک میلیارد و 500میلیون ریال تعیین شده است، گفت: این تعداد ماینر جمع آوری و در این رابطه نماینده حقوقی این واحد به مرجع قضائی معرفی شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 6 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.