منو

ورود سامانه بارشی به رفسنجان از شنبه شب /از سفر به مناطق کوهستانی و صعب العبور خود داری کنید

از زمان ورود این سامانه بارشی در شهرستان تا سه شنبه هفته جاری از رفتن به مناطق کوهستانی و صعب‌العبور و قرار گرفتن در نزدیک مسیل ها و رودخانه ها حتماً خودداری کنید.

۱۵ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،صبح امروز مجید فصیحی هرندی در جمع خبرنگاران شهرستان با ارشاره به ورود سامانه بارشی به شهرستان رفسنجان اظهار داشت : دستگاه اجرایی شهرستان از ابتدا تابستان اقدامات پیشگیرانه را جهت لایه روبی مسیرهای رودخانه ها و مسیل ها و ترمیم سیل بندها انجام دادند و همچین به همه دستگاه ها ، شهرداری ها و دهیاری ها اعلام آماده باش داده شده است .

هرندی ادامه داد : از زمان ورود این سامانه بارشی در شهرستان تا سه شنبه هفته جاری از رفتن به مناطق کوهستانی و صعب‌العبور و قرار گرفتن در نزدیک مسیل ها و رودخانه ها حتماً خودداری کنید.

فرماندار رفسنجان عنوان کرد: واحدهای پرورش مرغ ،گلخانه دار ها وکشاورزان تمهیدات لازم را بیاندیشید که دچار خسارت نشوند.

ودر اخر یاد اور شد:در مناطق کوهستانی به علت کاهش دمای بسیار شاهد بارش برف خواهیم بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + نوزده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.