۲۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۸

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3563


ربیعی :دراثر گذشت زمان اتفاقات خوبی رخ خواهد داد

هواداران حق نگرانی دارند و تیم ما شبانه روزی زحمت می‌کشد و زمان پاسخگوی خوبی خواهد بود و در اثر گذشت زمان اتفاقات خوبی خواهد افتاد ونتایج مطلوبی کسب خواهیم کرد.


به گزارش ایستار،محمد ربیعی سر مربی تیم صنعت مس رفسنجان در نشست خبری قبل از بازی با تیم مسجد سلیمان عنوان کرد:تیم مسجدسلیمان، تیم بسیار خوب ، منسجم ، جوان و همچنین کادر فنی خوبی هم دارد .

وی با توجه به اینکه در بازی مقابل سایپا مجبور به تعویض اجباری دوبازیکن شدیم اظهار داشت :امیدوار هستیم که به همت کادر پزشکی بتوانیم تیم را برای فردا داشته باشیم و همچنین درحال حاضر هر ۴ روزی یک بار در حال برگزاری مسابقات هستیم.


ربیعی بیان کرد: تیم از لحاظ ذهنی و روانی آماده است و امیدوارم در بازی فردا امتیاز کامل را به دست بیاریم.

سر مربی تیم صنعت مس رفسنجان با اشاره به اقتضای شهر رفسنجان تصریح کرد: همانطور که تیم گل گهر سیرجان و تراکتور سازی تبریز از نحوه میزبانی تیم رفسنجان تقدیر و تشکر کردن این روند ادامه خواهد داشت .

وی ادامه داد: در شهر رفسنجان فقط یک هتل قرار دارد در بعضی مواقع سوء تفاهمات پیش خواهد امد ولی من چیزی به دل نخواهم گرفت.

ربیعی با اشاره به اینکه در هتل محل اسکان دوتیم ورودی رستوران ها، سالن کنفرانس ها و طبقات محل اسکان مجزا است تاکیدکرد: تیم‌ها نسبت به یک دیگر هیچ گونه برخوردی نخواهند داشت که مشکلی به وجود اید و همچنین خوشحالم که شهر رفسنجان توانست میزبان لیگ برتر باشد شاید این آرزوی خیلی از استان‌ها باشد که یک تیم در لیک برتر داشته باشند .

وی خاطرنشان کرد:هرتیمی که به رفسنجان سفر خواهد کرد از شهر رفسنجان، مردم رفسنجان و پسته رفسنجان لذت خواهد برد و همچنین شهر رفسنجان بیش از گذشته نام وزین و مزین فاتحان اروند در کل کشور یاد اور خواهد شد.

ربیعی با اشاره به اینکه هوادارن تیم صنعت مس رفسنجان به شدت نگران تیم هستند اذعان کرد: یادتان نرود که تیم رفسنجان که سال گذشته برنامه ای برای سود به لیگ برتر نداشت ولی به لطف خدا و همت همین هواداران یک کار غیر ممکن به ممکن تبدیل شد.

ودر اخر گفت: هواداران حق نگرانی دارند و تیم ما شبانه روزی زحمت می‌کشد و زمان پاسخگوی خوبی خواهد بود و در اثر گذشت زمان اتفاقات خوبی خواهد افتاد ونتایج مطلوبی کسب خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک + سه =