منو

بررسی مشکلات آب آشامیدنی بخش فردوس

روز گذشته جلسه ای به منظور بررسی مشکلات آب آشامیدنی بخش فردوس در محل فرمانداری رفسنجان برگزار شد.

۲۸ آذر ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان رفسنجان، در این جلسه که به ریاست دکتر فصیحی هرندی برگزار شد، در خصوص مشکلات پیش آمده در بحث چاه شبکه آب مهدی آباد بخش فردوس بحث و تبادل نظر شد.

فرماندار ویژه رفسنجان تامین آب را از اساسی ترین نیازهای این منطقه برشمرد و افزود: زیر بنا و توسعه و پیشرفت هر بخش وابسته به وضعیت آب است.

فصیحی هرندی تاکید کرد: برای حل مشکل آب آشامیدنی این منطقه باید اقدامات کوتاه مدت در خصوص تامین آب این شبکه در اولویت باشد.

وی ادامه داد: به موازات آن اقدامات میان مدت و بلند مدت نیز در دستور کار قرار گیرد .

در ابتدای جلسه بخشدار فردوس ضمن ارائه گزارشی از وضعیت چاه و شبکه و اقدامات انجام شده خواستار رفع اساسی این مشکل شد.

در ادامه جلسه همچنین مهندس چرخ انداز در خصوص شبکه های خودگردان ، برنامه های شرکت در سال جاری و آینده توضیحاتی را بیان نمود .

لازم بذکر است در این جلسه تصمیمات موثر و کارآمدی به منظور رفع اساسی مشکلات شبکه های خودگردان شهرستان اتخاذ گردید .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.