منو

ربیعی:حسرت ۱۵ ساله را به پایان رساندیم

به خاطر هواداران اینجا هستم و به همراه مجموعه باشگاه مس یک حسرت ۱۴ ،۱۵ ساله را به پایان رساندیم .

۰۱ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،محمد ربیعی سرمربی تیم صنعت مس رفسنجان در نشست خبری قبل از بازی در مقابل تیم سپاهان با اشاره به اینکه تیم سپاهان یکی از تیم های پر مهره و خوب لیگ برتر است عنوان کرد:ما در تلاش هستیم رفته رفته روند کیفی تیم مس رفسنجان را ایجاد کنیم و درحال تیمی شدن هستیم و همچنین تمام مجموعه باشگاه و بازیکنان در تلاش هستند که به پروژه مدنظر من برای تیم سازی برسیم.

وی ادامه داد: بازی فردا در مقابل سپاهان بازی مهم و با کیفیتی خواهد بود و مطمئن هستم که در کنار برنامه های تاکتیکی ،تیم از لحاظ روانی و ذهنی اماده است اما با توجه به اینکه فشردگی زیادی در برگزاری مسابقات در چند هفته اخیر وجود داشته ، تیم دائم در رفت و امد بود است و فرصت تمرین وجود نداشته است و فقط در این مدت کوتاه فرصت ریکاوری تیم داشتیم.

ربیعی با توجه به اینکه درخواست تاخیر ۲۴ ساعته در برگزاری تک بازی هفته هشتم لیگ را داشتیم تاکید کرد: با تاخیر برگزاری بازی موافقت نشد اما تمکین می کنیم و احترام می گذاریم ولی گلایه‌مندی ما پابرجا است زیرا تیم صنعت مس رفسنجان مظلوم واقع شده است.

سرمربی تیم صنعت مس رفسنجان ادامه داد: با توجه به اینکه زمان بازی هفته آینده تیم ما و همچنین تیم سپاهان هنوز به دلیل بازی با پرسپولیس اعلام نشده است میتوانست این بازی با ۲۴ ساعت تاخیر انجام شود. همان طور که هیچ وقت از ما سوال نشد که بخاطر برف در تبریز بازی تیم های سپاهان و تراکتور به تعویق افتاد بازی تیم ما را یک روز به تعویق انداختند.

ربیعی با اشاره به اینکه در سه بازی اخیر تعویض های اجبار داشتیم یاد اور شد :تیم دائما در رفت و امد است و با توجه مشکلات سخت افزاری که مدام در حال جابه جایی چمن مصنوعی به طبیعی هستیم و قسمتی از این مشکلات جبران پذیر نخواهد بود سعی میکنیم بتوانیم با تدبیر از این مشکلات عبور کنیم و امید واریم در برنامه ریزی مسابقات انصاف در برابر تیم رفسنجان رعایت شود.

رببعی با اشاره به اینکه نگاه هواداران برای من قابل احترام است اظهار داشت :زیرا به خاطر همین هواداران اینجا هستم و به همراه مجموعه باشگاه مس یک حسرت ۱۴ ،۱۵ ساله را به پایان رساندیم و همچنین هدف تیم‌ ما در لیگ برتر مشخص بوده است و ما روند کیفی بدی نداشتیم و من همه را به صبوری دعوت کرده بودم که به وقتش اتفاق های خوبی خواهد افتاد.

وی درپایان گفت:در سال اول حضور در لیگ برتر باتوجه به چالش های بسیار باید تیم را درلیگ برتر نگه داشت و براهمه ی تیم ها این شرایط وجود خواهد داشت و ربطی به هزینه های که میشود نخواهد داشت.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 8 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.