منو

کلنگ زنی پروژه مواد شیمیایی در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان توسط وزیرصمت

مهندس مجید کهنوجی از کلنگ زنی پروژه تولید مواد شیمیایی مجتمع مس سرچشمه با حضور وزیر صمت خبر داد.

۱۸ دی ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی، مهندس کهنوجی مدیر عامل منطقه ویژه با اعلام این خبر گفت: پروژه تولید مواد شیمیایی مجتمع مس سرچشمه با سرمایه گذاری 1000 میلیارد تومان روز جمعه 19 دی ماه توسط مهندس رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان کلنگ زنی خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد ظرفیت اشتغال زایی این پروژه 165 نفر هست که در مدت 3 سال به بهره برداری خواهد رسید
مهندس کهنوجی اظهار داشت، اهمیت این پروژه علاوه بر صرفه جویی ارزی و ارزآوری، در تولیدات استراتژیک آن است که اقدامی بزرگ در دوره تحریم ها و رشد و بالندگی رفسنجان به شمار می رود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.