منو

نام نویسی ۳۷ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس تا پایان روز سوم در استان

۱۲ آذر ۱۳۹۸

به گزارش ایستار وبه نقل از تسنیم :محمدصادق بصیری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تا پایان وقت امروز ثبت‌نام 37 نفر از داوطلبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در نه حوزه انتخابیه استان کرمان قطعی شده است اظهار داشت: از این تعداد 32 نفر مرد و 4 نفر زن هستند.

وی با عنوان اینکه امروز در حوزه انتخابیه کرمان و راور ثبت‌نام 4 نفر از داوطلبان قطعی شده و آمار داوطلبان این حوزه به 13 نفر رسیده است گفت: امروز در حوزه انتخابیه رفسنجان و انار کسی ثبت‌نام نکرده است و عدد ثبت‌نام کنندگان این حوزه همان 4 نفر روز گذشته است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمان با بیان اینکه در حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر امروز دو نفر ثبت‌نام کردند که با آمار این حوزه به پنج نفر رسیده است افزود: در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد امروز 4 نفر ثبت‌نام کردند و آمار این حوزه به 6 نفر رسیده است.

وی تعداد ثبت‌نام شدگان امروز در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان را یک نفر و در مجموع امروز و دیروز دو نفر عنوان کرد و گفت: امروز کسی داوطلب حضور در انتخابات در حوزه انتخابیه شهربابک نبود و آمار این حوزه همان یک نفر روز گذشته است.

بصیری با بیان اینکه امروز ثبت‌نام دو نفر در حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب قطعی شده است افزود: در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر 3 نفر ثبت‌نام خود را قطعی کردند که با یک نفر روز گذشته 4 نفر می‌شود.

وی با بیان اینکه کلیه ثبت‌نام کنندگان امروز مرد بودند افزود: همچنان در حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه کسی داوطلب شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نیست.

به گزارش تسنیم تا کنون خبری از ثبت‌نام افراد شاخص و نمایندگان ادوار گذشته مجلس در استان کرمان مخابره نشده است و در میان افراد ثبت‌نامی همچنان خبری از چهره‌های شاخص کرمان برای شرکت در کارزار انتخاباتی نیست و همه از مردم عادی هستند


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.