۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۳

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3835


اهدا ۲۰ سری جهیزیه به نیازمندان توسط موکب شهدای صنعت مس سرچشمه

توحیدی بیان کرد:در راستای پویش شهید حاج قاسم سلیمانی شماره حسابی را از طریق رسانه ها و فضای مجازی منتشر کردیم که با کمک مردم و مجتمع مس سرچشمه جهیزیه دختران بی بضاعت را تامین کنیم که مبلغ ۸ میلیون پانصد هزار تومان توسط کمک های مردی جمع اوری شده است که امروز ۲۰ سری جهیزیه شامل ۱۸قلم از کالا های اساسی به نیاز مندان اهدا خواهد شد.


به گزارش ایستار ،علی رضا توحیدی مدیر موکب شهدای صنعت مس رفسنجان در حاشیه مراسم اهدا ۲۰سری جهیزیه به خانواده های نیاز مند اظهار داشت:موکب شهدای صنعت مس از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت خود آغاز کرده است و در ابتدا امر در مهمانی بزرگ رفسنجانی ها ۲۰۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان با همکاری فرمانداری و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در میان نیاز مندان توزیع شده است.

توحیدی ادامه داد:از ابتدا ماه مبارک رمضان تا ابان ماه سال جاری ۴۹۰خانوار رفسنجانی که تحت پوشش هیچ کدام از نهاد های حمایتی نمی باشند را تحت پوشش گرفتیم و توانستیم در هر دو ،سه ماهی یکبار بسته معیشتی اهدا کنیم.

وی با اشاره به سالگرد شهید سلیمانی عنوان کرد:در زمان سالگرد شهید سلیمانی به مدت ۱۰ شبانه روز در جوار مرقد شهید سلیمانی ماسک ،الکل، اب معدنی و شیر پاستوریزه در بین زائران توزیع میکردیم .

ودر اخر گفت:در راستای پویش شهید حاج قاسم سلیمانی شماره حسابی را از طریق رسانه ها و فضای مجازی منتشر کردیم که با کمک مردم و مجتمع مس سرچشمه جهیزیه دختران بی بضاعت را تامین کنیم که مبلغ ۸ میلیون پانصد هزار تومان توسط کمک های مردی جمع اوری شده است که امروز ۲۰ سری جهیزیه شامل ۱۸قلم از کالا های اساسی به نیاز مندان اهدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + دو =