منو

اهدا ۲۰ سری جهیزیه به نیازمندان توسط موکب شهدای صنعت مس سرچشمه

توحیدی بیان کرد:در راستای پویش شهید حاج قاسم سلیمانی شماره حسابی را از طریق رسانه ها و فضای مجازی منتشر کردیم که با کمک مردم و مجتمع مس سرچشمه جهیزیه دختران بی بضاعت را تامین کنیم که مبلغ ۸ میلیون پانصد هزار تومان توسط کمک های مردی جمع اوری شده است که امروز ۲۰ سری جهیزیه شامل ۱۸قلم از کالا های اساسی به نیاز مندان اهدا خواهد شد.

۲۶ دی ۱۳۹۹


به گزارش ایستار ،علی رضا توحیدی مدیر موکب شهدای صنعت مس رفسنجان در حاشیه مراسم اهدا ۲۰سری جهیزیه به خانواده های نیاز مند اظهار داشت:موکب شهدای صنعت مس از اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت خود آغاز کرده است و در ابتدا امر در مهمانی بزرگ رفسنجانی ها ۲۰۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۰۰ هزار تومان با همکاری فرمانداری و مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در میان نیاز مندان توزیع شده است.

توحیدی ادامه داد:از ابتدا ماه مبارک رمضان تا ابان ماه سال جاری ۴۹۰خانوار رفسنجانی که تحت پوشش هیچ کدام از نهاد های حمایتی نمی باشند را تحت پوشش گرفتیم و توانستیم در هر دو ،سه ماهی یکبار بسته معیشتی اهدا کنیم.

وی با اشاره به سالگرد شهید سلیمانی عنوان کرد:در زمان سالگرد شهید سلیمانی به مدت ۱۰ شبانه روز در جوار مرقد شهید سلیمانی ماسک ،الکل، اب معدنی و شیر پاستوریزه در بین زائران توزیع میکردیم .

ودر اخر گفت:در راستای پویش شهید حاج قاسم سلیمانی شماره حسابی را از طریق رسانه ها و فضای مجازی منتشر کردیم که با کمک مردم و مجتمع مس سرچشمه جهیزیه دختران بی بضاعت را تامین کنیم که مبلغ ۸ میلیون پانصد هزار تومان توسط کمک های مردی جمع اوری شده است که امروز ۲۰ سری جهیزیه شامل ۱۸قلم از کالا های اساسی به نیاز مندان اهدا خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.