منو

سارق زورگیر خودرو کمتر از12 ساعت در رفسنجان دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان"رفسنجان" گفت: عامل زورگیری و سرقت یک دستگاه خودروی سمند کمتر از12 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

۰۱ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ”محمدمهدی کریمی” اظهار داشت: در پی اعلام وقوع سرقت یک دستگاه خودروی سمند در یکی از روستاهای شهرستان به صورت زورگیری و تهدید صاحب آن، بلافاصله ماموران کلانتری 11 با افزایش تیم های گشت در محدوده این روستا وارد عمل شدند.

وی افزود: در این رابطه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی دوربین های مدار بسته موفق شدند کمتر از 12 ساعت متهم مورد نظر را شناسایی و دستگیر کنند که این فرد در بازجویی های به عمل آمده به انجام این سرقت اعتراف کرد و در ادامه خودروی سرقتی تحویل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی”رفسنجان” با اشاره به افزایش تیم های گشت محسوس و نامحسوس در نقاط مختلف این شهرستان خاطرنشان کرد: این سارق در ادامه با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 7 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.