۰۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3891


علی خضریان:صحنه خدمت به مردم نباید به صحنه جدل های سیاسی تبدیل شود

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران : مردم مهمترین رکن هستند و نباید صحنه خدمت به این ملّت به صحنه جدل های سیاسی و رقابت تبدیل شود و همچنین آیت الله مصباح یزدی می فرمود اگر کار برای خداوند، مردم و انقلاب اسلامی است، قبیله گرایی و دو دسته بازی لازم نیست.

به گزارش ایستار ، علی خضریان عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در جلسه رسیدگی به مشکلات شهرستان های رفسنجان و انار در محل دفتر امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه همدلی و وحدت میان مجلس با دولت نشان دهنده این است که در قالب سفرها در راستای حل مشکلات گام بر می دارد اظهار داشت: عموما نمایندگان مجلس قبلاً حوزه انتخابیه خود را سرکشی می کردند تا تخصیص و جذب بودجه و توسعه منطقه خود را داشته باشند و همچنین همه می دانید که طبق قانون، نمایندگان مجلس نمایندگان مردم کشور هستند و علاوه بر دغدغه حوزه انتخابیه شهرستان خود، به نقاط مختلف کشور سفر می کنند و تصمیمات کشوری را هم می گیرند.

خضریان با توجه به اینکه این سفرها دستاوردهایی دارد تصریح کرد: اگر این فرهنگ جا بیفتد و سفرها بیشتر شود می توان به مناطق محروم هم رسیدگی کرد، همچنین از ظرفیت های ملی در این سفرها در راستای حل مشکلات شهرستان ها استفاده می شود.

وی با توجه به اینکه همه ما در مجلس و دولت بر سر سفره شهدا نشسته ایم و برای ادای این دین باید کار و فعالیت کنیم و در کنار هم به مردم خدمت کنیم افزود: برای خدمت به مردم نیاز به جناح بازی و قبیله گرایی نیست و در واقع مردم به همدلی میان مجلس و دولت نیاز دارند استفاده از ادبیات کودکانه می تواند آسیبی برای وحدت میان مجلس و دولت باشد.

علی خضریان با توجه به اینکه مردم مهمترین رکن هستند و نباید صحنه خدمت به این ملّت به صحنه جدل های سیاسی و رقابت تبدیل شود تاکید کرد: آیت الله مصباح یزدی می فرمود اگر کار برای خداوند، مردم و انقلاب اسلامی است، قبیله گرایی و دو دسته بازی لازم نیست.

در اخر گفت:دولت و مجلس خطاهای یکدیگر را پوشش داده و به رفع آن کمک کنند مردم به ما نگاه می‌کنند کنایه‌ها دور از فرهنگ دینی است که امام راحل دنبال می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + شش =