منو

امام جمعه رفسنجان:زمانی که آب نباشد کشاورزی ، حیات و زندگی مورد تهدید قرار می گیرد.

به لطف خداوند شمال استان کرمان از منابع معدنی بسیار خوبی داراست باید تلاش و برنامه ریزی شود و همچنین در زمینه تامین آب آشامیدنی باید بخشی از آبی که از خلیج فارس در حال انتقال به شمال استان است تصفیه شود تا برای مردم قابل استفاده شود.

۰۲ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار، عصر پنج شنبه حجت الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان در نشست بررسی مسائل شهرستانهای رفسنجان و انار با توجه به مشکلات اساسی شمال استان کرمان به خصوص شهرستان رفسنجان اذعان کرد: بیش از 15 هزار جوان تحصیلکرده بیکار و آماده بکار در رفسنجان داریم که دنبال شغل هستند و با توانمندی در زمینه مسائل صنعتی می توان برای این افراد اشتغالزایی ایجاد کرد و همچنین زمانی که آب نباشد کشاورزی ، حیات و زندگی مورد تهدید قرار می گیرد.

امام جمعه با اشاره به اینکه به لطف خداوند شمال استان کرمان از منابع معدنی بسیار خوبی داراست عنوان کرد: باید تلاش و برنامه ریزی شود و همچنین در زمینه تامین آب آشامیدنی باید بخشی از آبی که از خلیج فارس در حال انتقال به شمال استان است تصفیه شود تا برای مردم قابل استفاده شود.

وی با توجه به نیاز منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان به راه آهن تصریح کرد :مسئله راه آهن با توجه به منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان و جمعیت زیاد شهرستان های رفسنجان و انار باید ایستگاه احمدآباد ایجاد شود.

امام جمعه رفسنجان با توجه به اینکه آب، جاده و احیای بیشتر صنعت و معدن می تواند بخش زیادی از مسائل و مشکلات شهرستان رفسنجان و شمال استان کرمان را کاهش دهد تاکید کرد:در سفر وزیر صمت به شهرستان رفسنجان سه پروژه در مجتمع مس سرچشمه و یک پروژه در منطقه ویژه اقتصادی کلنگ زنی شد که ان شاءالله این پروژه ها به سرانجام برسد تا بخشی از مشکلات اشتغال این منطقه رفع شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 3 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.