منو

نیکزاد:از ۱۲بهمن پرواز های فرودگاه رفسنجان آغاز خواهد شد/بودجه مخزن ۱۵۰۰۰مترمکعبی اب رفسنجان تامین خواهد شد

پرواز رفسنجان به تهران هم از 12 بهمن، هر هفته 2 پرواز به تهران برقرار خواهد شد و همچنین برای تکمیل مخزن 15 هزار متر مکعبی رفسنجان 25 میلیارد تومان نیاز است که 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت آب و فاضلاب کشور و 5 میلیارد تومان هم از محل اعتبارات استانداری کرمان تامین خواهد شد.

۰۳ بهمن ۱۳۹۹

بهه گزارش ایستار ، دکتر علی نیکزاد نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان سفر یک روزه خود به رفسنجان در جمع خبرنگاران تصریح کرد:  با ید در زمینه راه های اصلی 4 میلیارد تومان بودجه به محور رفسنجان- نوق اختصاص یابد،در مورد احداث کمربندی شرقی رفسنجان، این طرح در ردیف بودجه ای قرار بگیرد وهمچنین قرار شد سازمان راهداری 10 کیلومتر محور رفسنجان به زرند را با اعتبار 20 میلیارد تومان احداث کند ضمن اینکه زیرسازی این محور توسط مجتمع مس سرچشمه انجام خواهد شد.

علی نیکزاد با اشاره به سهمیه قیر به میزان 10 کیلومتر آسفالت راه های روستایی عنوان کرد: درباره توسعه ایستگاه قطار احمدآباد  هم 2 کیلومتر خط کشی و نصب علائم این خط انجام خواهد شد و همچنین سهمیه مسافر رفسنجان از طریق خط ریلی راه آهن کم بود که این سهیمه قرار شد دو برابر شود و مردم هم بتوانند از ایستگاه راه آهن رفسنجان مسافرت کنند.

وی با اشاره به اینکه پرواز رفسنجان به تهران هم از 12 بهمن، هر هفته 2 پرواز به تهران برقرار خواهد شد تاکیدکرد : برای تکمیل مخزن 15 هزار متر مکعبی رفسنجان 25 میلیارد تومان نیاز است که 10 میلیارد تومان از محل اعتبارات شرکت آب و فاضلاب کشور و 5 میلیارد تومان هم از محل اعتبارات استانداری کرمان تامین خواهد شد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه شهرداری های زیر 50 هزار نفر جمعیت هم 250 میلیون تومان برای هزینه جاری آن ها کمک می شود افزود: از طرف سازمان دهیاری ها نیز 200 تن قیر رایگان به رفسنجان اختصاص یافت.

علی نیکزاد در اخر گفت: در منطقه کشکوئیه رفسنجان 9 واحد مسکن مهر بر اثر ریزش و فروکش چاهی تخریب شده که قرار شد با کمک مدیر عامل سازمان ملی زمین و مسکن این مسکن ها مقاوم سازی و یا در قبال ان ها زمین در جای دیگر تحویل شود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.