منو

به مناسبت هفته هوای پاک؛از برگزیدگان مسابقه عکس «حواسمون به هوا باشه» در رفسنجان تجلیل شد

با حضور مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهری شهرداری رفسنجان از برگزیدگان مسابقه عکس «حواسمون به هوا باشه» ویژه هفته هوای پاک تجلیل شد.

۰۳ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان، مسابقه عکس موبایلی «حواسمون به هوا باشه» به مناسبت هفته هوای پاک از 26 دی تا دوم بهمن ویژه عموم برگزار و از برگزیدگان با اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.

شایان ذکر است که به پاس همراهی شهروندان در مسابقه عکس «حواسمون به هوا باشه» و به منظور گسترش فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی، به تمامی شرکت کنندگان نیز کارت بلیط الکترونیکی اتوبوس اهدا گردید.

از دیگر برنامه های سازمان مدیریت حمل و نقل شهری شهرداری رفسنجان که با شعار «حواسمون به هوا باشه» در هفته هوای پاک برگزار گردید، می توان به سرویس دهی رایگان در روز هوای پاک، برگزاری مسابقه عکس موبایلی و توزیع و نصب بروشور در اتوبوس ها و ایستگاه های حمل و نقل عمومی اشاره کرد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 19 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.