۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3922


گوشه ای دیگر از تخلفات دامنه دار میم.ت و دوستان+ اسناد

با توجه به حجم بالای تخلفات صورت گرفته، هئیت تحریریه ایستار تصمیم به انتشار ابعاد دیگری از تخلفات این مدیر فاسد شهرداری گرفته است. خاطر نشان می گردد تار نمای خبری ایستار تا زمان برخورد قانونی نهادهای مسئول و بازگشت مبالغ حرام سوء استفاده شده به بیت المال، این پرونده را پیگیری خواهد کرد


تارنمای خبری ایستار در روزهای گذشته اسناد و تصاویر کامل یکی از تخلفات میم. ت از مدیران شهرداری رفسنجان را در جهت مطالبه گری و شفاف سازی منتشر کرد.
با توجه به حجم بالای تخلفات صورت گرفته، هئیت تحریریه ایستار تصمیم به انتشار ابعاد دیگری از تخلفات این مدیر فاسد شهرداری گرفته است.
خاطر نشان می گردد تار نمای خبری ایستار تا زمان برخورد قانونی نهادهای مسئول و بازگشت مبالغ حرام سوء استفاده شده به بیت المال، این پرونده را پیگیری خواهد کرد .
بر اساس اطلاعات کارگروه تحقیقاتی ایستار طبق مجوز شورای شهر، افراد در صورت پرداخت نقدی عوارض تفکیک ،از تخفیف 25 درصدی در برخی آیتم های تفکیک برخوردار می شوند و برای همه تفکیک ها مصداق ندارد.
موضوع این است که میم. ت با خرید زمینی از آقای ش، آن را به نام فروشنده تفکیک می کند، تفکیکی به ظاهر قانونی که در پس پرده آن تخلفی میلیاردی پنهان است. میم .ت در ابتدا مدعی می شود حق تفکیک شهرداری را نقدا پرداخت خواهد کرد که بر این اساس تخفیف یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی دریافت می کند .
اما بر اساس اسنادی که در اختیار ایستار قرار گرفته است به دستور عظیمی زاده شهردار سابق، میم ت مبلغ تفکیک را بشکل چک و اقساط 36 ماهه به شهرداری پرداخت می کند( تا 1402)!!!! ضمن اینکه آیتم مذکور تخفیف پذیر نبوده است و پرداخت نیز صرفا نقدی مجاز بوده است.
از دیگر نکات قابل توجه در این پرونده آن است که تفکیک زمین به نام فروشنده صورت گرفته است و این در حالی است که چک ها را همسر میم. ت پرداخت کرده و شخص میم . ت آن را ضمانت می کند!
راز سکوت برخی از مدیران شهرداری در برابر تاخت و تاز میم . ت شاید در اسنادی باشد که گواهی به دریافت قطعات زمین از همین پلاک تفکیکی دارد. که در زمان مناسب توسط تارنمای خبری ایستار منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است اسناد تخلفات در اختیار شورای شهر رفسنجان قرار گرفته ولی متاسفانه تا کنون اقدامی صورت نگرفته است.

  1. قاسم گفت:

    شهرداری زمان عظیمی زاده دزد بازار بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 2 =