۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=3945


فعالی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان:در بعضی از مناطق نداشته ها را تبدیل به داشته ها میکنند اما چرا ما از این داشته ها استفاده نمیکنیم؟؟؟

استان کرمان استان شگفتی های پنهان است و همچنین در استان کرمان هفت اثر ثبت جهانی شده است وباید برای ظرفیت ها زیر ساخت ها و بستر های مناسب فراهم کرد.


به گزارش ایستار ،فعالی مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمان در آیین امضا تفاهم نامه گردشگری با همکاری مجتمع مس سرچشمه ،فرمانداری شهرستان رفسنجان ،دانشگاه ولی عصر رفسنجان و انجمن فرهنگ و پویا اظهار داشت :استان کرمان استان شگفتی های پنهان است و باید با توجه به ظرفیت های شهرستان رفسنجان مطالعات انجام شود و زیر ساخت ها و بستر ها فراهم شود .


وی ادامه داد:شهرستان رفسنجان پتانسیل های بسیار خوبی دارد از جمله منطقه گردشگری منصور اباد رفسنجان برای شکار در این منطقه باید ۱۵هزار یورو تا ۲۵هزار یورو پرداخت کرد بنابراین باید از این ظرفیت ها استفاده کرد.

فعالی با اشاره به اینکه ظرفیت ها بسیاری در استان وجود دارد اما زیر ساختی وجود ندارد اذعان کرد:یکی از این ظرفیت ها در شهرستان رفسنجان دره راگه است که توانایی جذب چندین سرمایه گذار را دارد و میتواند محور گردشگری قرار گیرد در بعضی از مناطق نداشته ها را تبدیل به داشته ها میکنند اما چرا ما از این داشته ها استفاده نمیکنیم با وجود اینکه استان کرمان هفت اثر ثبت جهانی را دارد

وی تصریح کرد:پذیرش هتل ها زیر ۶۰ درصد اصلا صرفه اقتصادی نخواهد داشت و اکنون در استان یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان در صنعت گردشگری سرمایه‌گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + 5 =