منو

فرماندار رفسنجان:ما همیشه از پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری میگوییم اما باید این ظرفیت ها برای ایندگان حفظ شود و به ارث گذاشته شود.

با همیاری برخی از مسئولین یک تواهم نامه بین فرمانداری رفسنجان ،مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، اداره میراث فرهنگی و گردشگری و پشتیبانی وزیر صنعت ،معدن و تجارت امضا شده است که از میراث فرهنگی شهرستان حمایت شود.

۰۷ بهمن ۱۳۹۹


به گزارش ایستار، دکتر مجید فصیحی هرندی فرماندار ویژه رفسنجان در آیین بازسازی و احیا مدرسه اوحدی فتح آباد شهرستان رفسنجان با اشاره به اینکه این مدرسه سومین مدرسه در شهرستان رفسنجان است که در سال ۱۳۲۸ بنا شده است بیان کرد:در این مدرسه افراد مهمی پرورش یافته اند و همچنین در فرمانداری سعی کردیم هرکس که ایده ای دارد در چهارچوب مطرح کند و اجرا کند و با همکاری نهاد های مختلف از جمله مجتمع مس سرچشمه رفسنجان توانستیم اتفاق های خوبی را در رفسنجان رقم بزنیم .

فصیحی هرندی ادامه داد:حتما نباید این اتفاقات در دوره ی ما به ثمر برسد خیلی از افراد در گذشته کار هایی انجام دادند که ثمره ی کار خود را ندیدند اما برای ایندگان باید کار کرد همانگونه که گذشتگان برای ما کار کردند.

فرماندار رفسنجان با توجه به اینکه باید از پتانسل انجمن ها وخیریه ها استفاده کرد اذعان کرد :در زمینه بازی سازی این مدرسه قدیمی انجمن فرهنگ و پویا وارد عمل شده است و خیلی پتانسیل های خوب گردشگری در شهرستان رفسنجان داریم از جمله خانه حاج اقا علی که باز سازی ان در زمان استاندار اسبق کرمان انجام شده است .

وی ادامه داد:با همیاری برخی از مسئولین یک تواهم نامه بین فرمانداری رفسنجان ،مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، اداره میراث فرهنگی و گردشگری و با پشتیبانی وزیر صنعت ،معدن و تجارت امضا شده است که از میراث فرهنگی شهرستان حمایت شود.

مجید فصیحی هرندی گفت:ما همیشه از پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری میگوییم اما باید این ظرفیت هابرای ایندگان حفظ شود و به ارث گذاشته شود.

وی با اشاره به اینکه تا زمانی من مسئولین فرمانداری رفسنجان باشم محدودیت سیاسی وجود نخواد داشت تاکید کرد:در زمان شیوع کرونا از تجارب و کمک های دیگران استفاده کردیم فضا کاملا باز است .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.