منو

این رشته سر دراز دارد

بیانیه تحریریه تارنمای خبری ایستار در خصوص تخلفات انجام شده در شهرداری

۱۸ بهمن ۱۳۹۹

ورود قابل تقدیر دستگاه نظارتی به پرونده میم . ت از مدیران متخلف شهرداری رفسنجان که تا اینجا منجر به عزل وی شده است، بارقه امیدی در دل همه علاقمندان به نظام جمهوری اسلامی و مبارزه با فساد را زنده کرده است.

اما ماجرای تخلفات روی داده در شهرداری رفسنجان در دوره شهردار سابق به همین جا ختم نشده و مدارک و اسناد بسیاری از تخلفات روی داده در این سازمان موجود است که در صورت تایید صحت آن به اطلاع عموم مردم شریف شهر خواهد رسید.

پایگاه خبری ایستار از روز نخست آغاز به کار وظیفه ذاتی خود را صیانت از حقوق عامه مردم تعریف نموده و تا به امروز با خواست الهی سر سوزنی از آرمان خود عدول نکرده است.

لازمه تحقق آرمان رسانه حق طلب و مردم محور بعد از توکل به خدا حمایت مردم و برخورداری از روحیه خوف و رجا است.

ما نه حریص به دریدن پرده آبروی اشخاصیم و نه واهمه از افشاگری داریم.

از این جهت بر خود تکلیف می دانیم بدون در نظر گرفتن هرگونه ملاحظه ای به خصوص جناحی در راستای تامین منافع عامه مردم شریف رفسنجان قدم برداریم.

بنابراین از همه مطلعین که اسنادی از نابسامانی ها و تخلفات در اختیار دارند، خاضعانه در خواست میکنیم ما را در پالایش جامعه از فساد و سوء مدیریت یاری رسانده تا به حول قوه الهی جامعه ای در تراز انقلاب اسلامی را محقق نماییم.

لازم به ذکر است که حفظ محرمانگی مطالب و نام افراد قطعا کما فی السابق مد نظر و تاکید میباشد.

هیات تحریریه تارنمای خبری ایستار


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + هفت =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.