منو

راه اندازی وبهره برداری از گرمخانه شهرداری رفسنجان

شهردار رفسنجان از راه اندازی گرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی متکدیان خبرداد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به نقل از روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رفسنجان مهندس محمد مختاری با اشاره به اینکه مشکل کارتن خوابها از مسائلی است که چهره شهر را نازیبا می کند عنوان کرد:پیشنهادشهرداری رفسنجان مبنی بر احداث گرمخانه برای افراد بی سرپناه در نود و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر مطرح شد وپس از پیگیری های لازم؛ نخستین گرمخانه شهرداری دررفسنجان برای ساماندهی افراد بی سرپرست و افرادی که به هر دلیل سرپناه مشخصی ندارند و….. احداث گردید.

مهندس مختاری با اشاره به مناسب سازی و تجهیزگرمخانه شهرداری رفسنجان برای ساماندهی کارتن خواب‌ها و متکدیان گفت :این گرمخانه باظرفیت ۱۵۰ نفر بازمینی به مساحت ۳۰۰مترمربع و با زیربنای ۲۰۰مترمربع واقع در بلوار زائراحداث که ۷۰مترمربع ان متعلق به بانوان و ۱۳۰مترمربع ان متعلق به آقایان راه اندازی وآماده بهره برداری است.

وی افزود: گرمخانه از ساعت ۲۱ لغایت ۷ صبح جهت استفاده افراد بی خانمان باز و هر شب از ساعت ۲۱ لغایت ۲۱/۳۰ سرویس ایاب و ذهاب در میدان ابراهیم ابتدای خیابان سعدی مهیا می باشد.

شهردار در پایان بیان کرد :شهرداری رفسنجان دومین شهرداری پس ازمرکز استان است که مرکز خدمات اجتماعی (گرمخانه)را برای بی خانمان‌های مرد و زن تجهیز و راه اندازی نموده است .


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − دو =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.