منو

بهره برداری طرح های دانشگاه پیامنور رفسنجان به مناسبت دهه مبارک فجر

سه پروژه کشاورزی و ورزشی در جهت حمایت از دانشجویان و پشرفت دانشگاه پیامنور به بهره برداری رسید

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،احسان مهرابی رییس دانشگاه پیام نور رفسنجان در افتتاح طرح های دانشگاه به مناسبت دهه مبارک فجر بیان کرد: باغ پارک نور در جهت رونق و پیشرفت صنعت کشاورزی و حمایت دانشجویان با توجه به پتانسیل دانشگاه از نظر زمین عملیات اجرایی ان در سال گذشته با اعتبار دانشگاه شروع شد.

وی افزود :با کمک خیرین بزرگوار از جمله مرحوم مرتضوی ادامه عملیات اجرایی فاز اول باغ پارک نور به اعتبار ۱۲۰ میلیون تومان به پایان رسید همچنین در جوار باغ پارک نور سایت کشاورزی دانشگاه برای کشت داروهای گیاهی و زعفران به مساحت ۳۰۰۰ متر مربع در اینده به بهره برداری خواهد رسید.

رئیس دانشگاه پیامنور گفت : سالن تنیس روی میز و شطرنج سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با بازسازی انبار و امفی تئاتر دانشگاه به مساحت ۳۰۰ مترمربع به بهره برداری رسید.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.