منو

توزیع ۲۲۰۰ بسته معیشی در قالب طرح شهید سلیمانی

سومین مرحله کمک های مومنانه مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با توزیع ۲۲۰۰ بسته معیشتی به اعتبار یک میلیارد تومان در بین نیاز مندان و آسیب دیدگان از کرونا انجام خواهد شد.

۲۱ بهمن ۱۳۹۹

به گزارش ایستار،روح الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه بیان کرد:سومین مرحله کمک های مومنانه مجتمع مس سرچشمه رفسنجان در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با توزیع ۲۲۰۰ بسته معیشتی به اعتبار یک میلیارد تومان در بین نیاز مندان و آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان رفسنجان،پاریز و روستاهای همجوار مجتمع مس سرچشمه انجام خواهد شد.

وی افزود:هر بسته معیشتی شامل برنج ،حواله مرغ گرم ،ماکارونی ،حبوبات و… است که با همیاری موکب شهدای مس سرچشمه طی یک هفته توزیع خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + یازده =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.