۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4143


محمد ربیعی:تیم مس رفسنجان محدودیت های زیادی در بخش سخت‌افزاری و ساختاری دارد/مس رفسنجان شخصیت تیمی و فنی خوبی دارد

تیم‌هایی که از لیگ دسته اول به لیگ برتر وارد میشوند شرایط بسیار سختی دارند، تیم مس رفسنجان محدودیت های زیادی در بخش سخت‌افزاری و ساختار ی دارد که مجموعه باشگاه شبانه‌روز تلاش می‌کند این محدودیت ها را بر طرف کند و تیم های راه یافته به لیگ برتر با تیم های که بازیکنان خارجی در ترکیب اصلی خود دارند بازی میکنند که تبعیض ایجاد میشود گله مند نیستیم و از قانون پیروی میکنیم .

به گزارش ایستار،محمد ربیعی سرمربی تیم مس رفسنجان در نشست خبری قبل از بازی با تیم ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه به هیچ عنوان به جایگاه تیم ذوب اهن در جدول لیگ برتر نگاه نمی کنیم بیان کرد: تیم ذوب آهن اصفهان تیم خوب و با کیفیت است ، فکر می کنم توانستیم آن شخصیتی که در ابتدای سال مد نظرمن بوده است برای تیم مس رفسنجان ایجاد بکنیم ، امیدوارم بتوانیم آخرین بازی را در نیم‌ فصل اول به درستی و با نتیجه خوب به پایان برسانیم و خود را برای نیم فصل دوم مهیا کنیم .

وی افزود:با توجه به اینکه تیم مس رفسنجان و تیم ذوب اهن اصفهان از نظر ترکیبی و کیفیتی تیم های خوبی هستند بازی خوبی برای هواداران ارزو مندم ، تمام بازی هایی که در لیگ برتر انجام میشوند بازی های سختی هستند، بعد از بازی با تیم پرسپولیس در حالت ریکاوری بودیم و تنها دغدغه ما مصدومیت بازیکنان تیم است که شش بازی با این مسئله درگیر هستم که تیم پزشکی در تلاش هستند که بازیکنان را به بازی فردا برسانند.

محمدی ربیعی عنوان کرد:تیم ذوب اهن از تیم های رو به جلوی مسابقات است که تیم پرمهره ای است، باشگاه ذوب آهن با اعتبار و فینالیست آسیا بوده است بنابراین با رقیب قدرتمندی روبرو خواهیم بود.

وی ادامه داد: در بازی با تیم پرسپولیس واقعاً انها تیم بهتر زمین بودند ، تلاش و زحمت بیشتری کشیدند ونباید غافل شویم که پرسپولیس تیم قهرمان ایران و غرب اسیا است.

سرمربی تیم مس رفسنجان تصریح کرد:ما در یکی دوجا در مقابل پرسپولیس غفلت داشتیم ، یک زمان های از بازی با تاخیر کارهای تاکتیکی را انجام‌میدادیم که در مقابل تیم هایی مانند پرسپولیس به شما زمان نخواهند داد که فکر کنید و برنامه هایتان را اجرا کنید، باید تیم مس رفسنجان در تاکتیک های فنی به درجات بهتری برسانیم که قطعا در کوتاه مدت جواب نخواهد داد و نیاز به جلسات تمرین زیادی داریم و من جز مربی های هستم که مدار برنامه های تاکتیکی را در جلسات تمرین با تکرار مکرر ملکه ذهن بازیکنان خواهم کرد .

محمد ربیعی تاکید کرد: تیم‌هایی که از لیگ دسته اول به لیگ برتر وارد میشوند شرایط بسیار سختی دارند، تیم مس رفسنجان محدودیت های زیادی در بخش سخت‌افزاری و ساختار ی دارد که مجموعه باشگاه شبانه‌روز تلاش می‌کند این محدودیت ها را بر طرف کند و تیم های راه یافته به لیگ برتر با تیم های که بازیکنان خارجی در ترکیب اصلی خود دارند بازی میکنند که تبعیض ایجاد میشود گله مند نیستیم و از قانون پیروی میکنیم .

در اخر گفت: یک سرمربی باید در زمینه تیم سازی وحدت را در میان بازیکنان ایجاد کند که بازیکنان در این مسیر و مدار بسیار خوب با من همگام شدند ، توانستیم یک تیم بی‌حاشیه که شخصیت تیمی و شخصیت فنی خوبی را دارد ایجاد کنیم که رفته رفته باید به ان شاخ و برگ بیشتر داده شود که به یک مجموعه نظام مند و توانمندتر تبدیل شود و از بازیکنانم به خاطر تلاش مجدانشان تشکر میکنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 4 =