منو

آژانس بی سیم بانوان در رفسنجان راه اندازی می شود

جلسه شورای سازمان حمل ونقل شهرداری رفسنجان برگزار شد .

۰۲ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار به‌نقل از روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رفسنجان جلسه شورای سازمان حمل ونقل شهرداری رفسنجان به ریاست مهندس مختاری شهردار رفسنجان در شهرداری مرکزی برگزار شدو راه اندازی آژانس بی سیم بانوان مورد تصویب قرار گرفت.

در این جلسه که معاون برنامه ریزی فرمانداری رفسنجان، شهردار و اعضای شورای سازمان حمل و نقل شهرداری حضور داشتند، پیرامون راه اندازی اولین آژانس بی سیم بانوان به منظور ارائه خدمات بیشتر و بهتر به بانوان رفسنجانی بحث و تبادل نظر شد.

بررسی جزییات بودجه سازمان حمل و نقل و انجام پیش بینی های لازم برای احداث ساختمان جدید سازمان از دیگر مصوبات این جلسه بود.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.