۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۹

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4180


كمك‌های اهدايی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت فرستاده شد

با وقوع زلزله 5.6ريشتری در منطقه سی‌سخت و خسارت‌های واردشده به مردم و با توجه به شرايط سخت ايجادشده بر اثر زلزله در استان كهگيلويه و بويراحمد، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و شركت ملی صنايع مس ايران با همكاری موكب شهدای صنعت مس در راستای مسئوليت اجتماعی خود، برای تهيه و ارسال اقلام ضروری جهت اهدا به زلزله‌زدگان اين منطقه اقدام کرد.

به گزارش ایستار ،مدير روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، ضمن ابراز هم‌دردی با مردم زلزله‌زده سی‌سخت، گفت: كمك‌های اهدايی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت امروز چهارشنبه به اين منطقه فرستاده شد.

روح‌الله ابوالهادی ادامه داد: با وقوع زلزله 5.6ريشتری در منطقه سی‌سخت و خسارت‌های واردشده به مردم و با توجه به شرايط سخت ايجادشده بر اثر زلزله در استان كهگيلويه و بويراحمد، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و شركت ملی صنايع مس ايران با همكاری موكب شهدای صنعت مس در راستای مسئوليت اجتماعی خود، برای تهيه و ارسال اقلام ضروری جهت اهدا به زلزله‌زدگان اين منطقه اقدام کرد.

وی بيان كرد: اين كمك‌ها شامل چادر مسافرتی، چادر 3×4، پتو، كنسرو ماهی، كنسرو لوبيا، اوركت، پلاستيك، فرغون، بيل و كلنگ، آب‌معدنی، بيسكوئيت، پوشك و تعدادی چراغ والور به میزان اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان امروز به ‌وسيله دو دستگاه كاميون به منطقه زلزله‌زده سی‌سخت استان كهگيلويه و بويراحمد ارسال شد.

گفتنی است؛ زمين‌لرزه‌ای به بزرگی 5.6 ريشتر، شامگاه 29 بهمن‌ماه شهر سی‌سخت مركز شهرستان دنا در استان كهگيلويه و بويراحمد را لرزاند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 17 =