منو

كمك‌های اهدايی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت فرستاده شد

با وقوع زلزله 5.6ريشتری در منطقه سی‌سخت و خسارت‌های واردشده به مردم و با توجه به شرايط سخت ايجادشده بر اثر زلزله در استان كهگيلويه و بويراحمد، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و شركت ملی صنايع مس ايران با همكاری موكب شهدای صنعت مس در راستای مسئوليت اجتماعی خود، برای تهيه و ارسال اقلام ضروری جهت اهدا به زلزله‌زدگان اين منطقه اقدام کرد.

۰۶ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،مدير روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان، ضمن ابراز هم‌دردی با مردم زلزله‌زده سی‌سخت، گفت: كمك‌های اهدايی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای زلزله‌زدگان سی‌سخت امروز چهارشنبه به اين منطقه فرستاده شد.

روح‌الله ابوالهادی ادامه داد: با وقوع زلزله 5.6ريشتری در منطقه سی‌سخت و خسارت‌های واردشده به مردم و با توجه به شرايط سخت ايجادشده بر اثر زلزله در استان كهگيلويه و بويراحمد، مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و شركت ملی صنايع مس ايران با همكاری موكب شهدای صنعت مس در راستای مسئوليت اجتماعی خود، برای تهيه و ارسال اقلام ضروری جهت اهدا به زلزله‌زدگان اين منطقه اقدام کرد.

وی بيان كرد: اين كمك‌ها شامل چادر مسافرتی، چادر 3×4، پتو، كنسرو ماهی، كنسرو لوبيا، اوركت، پلاستيك، فرغون، بيل و كلنگ، آب‌معدنی، بيسكوئيت، پوشك و تعدادی چراغ والور به میزان اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان امروز به ‌وسيله دو دستگاه كاميون به منطقه زلزله‌زده سی‌سخت استان كهگيلويه و بويراحمد ارسال شد.

گفتنی است؛ زمين‌لرزه‌ای به بزرگی 5.6 ريشتر، شامگاه 29 بهمن‌ماه شهر سی‌سخت مركز شهرستان دنا در استان كهگيلويه و بويراحمد را لرزاند.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − چهار =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.