۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

لینک کوتاه: https://istarnews.ir?p=4218


لغو کلیه اردوهای گروهی سیاحی و زیارتی از مبدا شهرستان رفسنجان

فرماندار شهرستان رفسنجان از لغو کلیه اردوهای گروهی سیاحی و زیارتی از مبدا شهرستان رفسنجان خبر داد.

به گزارش ایستار ،مجید فصیحی هرندی در جلسه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان افزود: متاسفانه شاهد کاهش میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شهرستان رفسنجان هستیم و این می تواند زنگ خطری برای شهرستان رفسنجان باشد.

وی در ادامه بیان کرد: جهت کنترل روند بیماری و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا مقرر گردید ، تا پایان سال جاری راه اندازی کلیه اردو های گروهی سیاحتی و زیارتی و … از مبدا شهرستان رفسنجان ممنوع بوده و پایانه مسافر بری شهرستان وظیفه نظارت بر این موضوع را بر عهده دارد.

فصیحی هرندی تاکید کرد: از همشهریان محترم خواهشمندیم از ازدحام در بازار و مراکز خرید جدا خودداری نمایند ، از اصناف و بازاریان محترم می خواهیم همانند گذشته از شلوغی در محیط کسب و کار خود جلوگیری نمایند.

وی با بیان اینکه وضعیت بیماری در شهرستان رفسنجان تعیین کننده فعالیت ها خواهد بود ، افزود: امیدواریم با رعایت دستورالعمل ها از سوی مردم و اصناف شاهد تعطیلی آخر سال نباشیم.

رییس ستاد کرونای شهرستان رفسنجان در پایان گفت: همچنان ممنوعیت تردد از ساعت 9 شب در سطح شهر برقرار خواهد بود و با کسانی که قوانین و مقررات را رعایت نکند ، برخورد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =