منو

لغو کلیه اردوهای گروهی سیاحی و زیارتی از مبدا شهرستان رفسنجان

فرماندار شهرستان رفسنجان از لغو کلیه اردوهای گروهی سیاحی و زیارتی از مبدا شهرستان رفسنجان خبر داد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۹

به گزارش ایستار ،مجید فصیحی هرندی در جلسه ستاد کرونای شهرستان رفسنجان افزود: متاسفانه شاهد کاهش میزان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در شهرستان رفسنجان هستیم و این می تواند زنگ خطری برای شهرستان رفسنجان باشد.

وی در ادامه بیان کرد: جهت کنترل روند بیماری و پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا مقرر گردید ، تا پایان سال جاری راه اندازی کلیه اردو های گروهی سیاحتی و زیارتی و … از مبدا شهرستان رفسنجان ممنوع بوده و پایانه مسافر بری شهرستان وظیفه نظارت بر این موضوع را بر عهده دارد.

فصیحی هرندی تاکید کرد: از همشهریان محترم خواهشمندیم از ازدحام در بازار و مراکز خرید جدا خودداری نمایند ، از اصناف و بازاریان محترم می خواهیم همانند گذشته از شلوغی در محیط کسب و کار خود جلوگیری نمایند.

وی با بیان اینکه وضعیت بیماری در شهرستان رفسنجان تعیین کننده فعالیت ها خواهد بود ، افزود: امیدواریم با رعایت دستورالعمل ها از سوی مردم و اصناف شاهد تعطیلی آخر سال نباشیم.

رییس ستاد کرونای شهرستان رفسنجان در پایان گفت: همچنان ممنوعیت تردد از ساعت 9 شب در سطح شهر برقرار خواهد بود و با کسانی که قوانین و مقررات را رعایت نکند ، برخورد خواهد شد.


برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 16 =

مطالب مرتبط
ایتا سروش بله تلگرام اینستاگرام
درباره ما

ایستار در لغت نامه ها ایستار را معانی بسیار است.اما آنچه که ما را وا داشت تا نام ایستار را برای حضور در عرصه فعالیت سیاسی بر گزینیم توجه به دو معنا بود اول نوع نگرش و طرز فکر و دوم ثبات قدم و استوار بودن. مجموعه ایستار ماحصل اجماعِ فکری گروهی از جوانان انقلابی است که در سالهای متمادی فعالیت خود در عرصه های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی به باوری در چهار چوب ایستار رسیده اند. ایستار برای ما ایستادگی خردمندانه برای تحقق اصول است، اصولی که منبعث از وحی و عقل است . سعی ما بر این است که در دامگه حوادث با تکیه بر دین و دانش به خردمندانه ترین مسیر ممکن قدم بگذاریم

تمامی حقوق سایت برای تارنمای خبری ایستار محفوظ می باشد.